Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Małgorzata Duży
|

Anglia. Zostawiła swoje dziecko na mrozie, 7-latek zmarł. Usłyszała zarzuty

2
Podziel się:

W listopadzie 2017 roku w angielskim miasteczku Birmingham doszło do niecodziennej tragedii. Matka zostawiła na mrozie swojego 7-letniego syna, w wyniku czego dziecko zmarło. W końcu postawiono jej zarzuty.

Anglia. Zostawiła swoje dziecko na mrozie, 7-latek zmarł. Usłyszała zarzuty
Kobieta usłyszała zarzuty po 4 latach od popełnienia zbrodni (Unsplash.com, Denis Oliveira)

Matka została oskarżona o spowodowanie śmierci swojego 7-letniego syna, po tym jak zostawiła go samego na mrozie przez jedną z zimniejszych nocy w roku. Oprócz tego postawiono jej również zarzut szczególnego okrucieństwa względem dziecka.

Hakeeem Hussian został odnaleziony na zewnątrz tarasu jego wujka w Nechells (Birmingham), gdzie w owym czasie przebywała jego matka. Pogotowie medyczne ruszyło na pomoc dziecku w chłodny jesienny poranek 26 listopada 2017. Przybyli na Cook Street około 7:30, jednak nie byli w stanie pomóc chłopcu ze względu na zatrzymanie akcji serca.

Matka Hakeem’a, Laura Heath (39 lat) została oskarżona o pozbawienie życia ze szczególnym okrucieństwem względem dziecka. Za ten czyn odpowiedziała przed prokuratorem w ubiegły czwartek, 14 lipca. Z kolei 15 lipca stanie przed sądem.

Mark Paul, przewodniczący tamtejszej prokuratury powiedział:

W związku ze śmiercią siedmioletniego Hakeem’a Hussaina w Birmingham w listopadzie 2017 Prokuratura Generalna upoważniła West Midlands Police do postawienia zarzutów Laurze Heat. Oskarżono ją o spowodowanie śmierci i szczególne okrucieństwo względem dziecka.

Prokurator podkreślił, że zarzuty postawiono po uważnym rozpatrzeniu wszystkich możliwości i dowodów zaprezentowanych w sprawie, które zdobyła tamtejsza policja. Rzekomy akt okrucieństwa względem dziecka miał najprawdopodobniej miejsce pomiędzy 12 kwietnia a 26 listopada 2017 roku.

Zobacz także: WP News wydanie 14.07, godzina 16:50
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
Nemeczek
rok temu
Rzekomy akt okrucieństwa względem dziecka miał najprawdopodobniej miejsce pomiędzy 12 kwietnia a 26 listopada 2017 roku... W tym czasie panują straszne mrozy
robotnik
rok temu
Na Syberii niemieckich jeńców specjalnie zimą nie pilnowano. Było wiadomo- że jak ucieknie na mróz, to zamarznie na bank w krótkim czasie. Dla takiego maluszka pobyt na mrozie oznacza zamarznięcie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić