o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Dagmara Smykla
|

Anna Wasilewska nie żyje. Posłanka PO miała 63 lata

47
Podziel się

Tragiczne wieści z Olsztyna. Posłanka Platformy Obywatelskiej Anna Wasilewska zmarła w wieku 63 lat. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci.

Anna Wasilewska nie żyje. Posłanka PO miała 63 lata
Anna Wasilewska nie żyje (Facebook.com)
bECxhJQl

Tragiczne wieści potwierdzili politycy z Platformy Obywatelskiej z Olsztyna. We wtorkowy wieczór w jednym z olsztyńskich szpitali zmarła 63-letnia Anna Wasilewska.

To strata, której nie da się wypełnić. Rodzinie i bliskim, w tych trudnych chwilach, składam szczere wyrazy współczucia - napisała na Facebooku Bernadeta Hordejuk, radna Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
bECxhJQn

Anna Wasilewska w przeszłości pełniła funkcję wiceprezydent Olsztyna, potem w latach 2010-2015 była członkinią zarządu województwa warmińsko-mazurskiego, a w latach 2015-2021 posłanką na Sejm VIII i IV kadencji.

Skończyła technologię żywności na Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie, a także studium z zakresu pedagogiki specjalnej w Instytucie Kształcenia Nauczycieli w Warszawie.

Odeszła od nas Anna Wasilewska - samorządowiec, posłanka, niezwykle pracowita i skromna osoba. Aniu, to był zaszczyt z Tobą pracować...Do zobaczenia... - napisał na Facebooku przewodniczący PO Borys Budka.
bECxhJQt
Z przykrością dowiedziałem się o śmierci Anny Wasilewskiej. Odejście Pani Poseł to ogromna strata dla Warmii i Mazur, które kochała. Była Kobietą z niezwykłą klasą. Składam wyrazy współczucia rodzinie oraz bliskim Pani Poseł w tych trudnych chwilach... - napisał Michał Wypij, poseł Porozumienia Jarosława Gowina.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECxhJQO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(47)
jan
5 miesięcy temu
na co zmarla?
aaaa
5 miesięcy temu
"Świadomy 16 " Nadrzędni przekazali Lorensowi /temu od transformat/ wzór z którego wynika że nasa nie psiągne v światła i cjoć światło na ziemi posiada największą prędkość to w kosmosie to żółw.
wqq
5 miesięcy temu
anty polki jednej miej .
bECxhJQP
Vateusz
5 miesięcy temu
dlatego należy pracować jak najdłużej najlepiej do 75roku życia żeby wypracować sobie godziwą emeryturę na starość
Uoipo
5 miesięcy temu
Jak to na co zmarła na covida bo innej śmierci przyczyny nie ma.
anioł
5 miesięcy temu
Tak to jest niedowiarki dziś żyjesz jutro Cię niema miłujmy się wzajemnie a będzie dobrze na tym grzesznym świecie.
katolik
5 miesięcy temu
Wieczny odpoczynek racz dać Jej dać Panie......
NIE-PO
5 miesięcy temu
"Wielka strata... Odeszła od nas Ania Wasilewska - samorządowiec, posłanka, niezwykle pracowita i skromna osoba. Aniu, to był zaszczyt z Tobą pracować... Do zobaczenia..." - napisał Budka na Twitterze.Świat duchowy istnieje. Tam udaje się nasza dusza po śmierci ciała fizycznego. Dlaczego naukowcy milczą o świecie duchowym? Dlaczego naukowcy milczą o duszy? Dusza to prawda. Świat duchowy to prawda. Mamy XXI wiek i nie wypada w to wierzyć? Błąd. Prawda jest prawdą. Prawdy nie da się zakrzyczeć. Świat materialny w którym żyjemy to tylko iluzja. Tamten świat jest 100 razy bardziej realny CIESZYMY SIĘ BUDKA ŻE SIĘ NAWRÓCIŁES!!!
żałobnik
5 miesięcy temu
"Wielka strata... Odeszła od nas Ania Wasilewska - samorządowiec, posłanka, niezwykle pracowita i skromna osoba. Aniu, to był zaszczyt z Tobą pracować... Do zobaczenia..." - napisał Budka na Twitterze---.NIECH SPOCZYWA W POKOJU. Dziwią mnie słowa Budki napisane do zobaczenia czyżby się nawrócił i uwierzył w życie po śmierci?
gob
5 miesięcy temu
Prawdy nieda się udowodnić bo prawda jest ostateczna ,nieda się udowodnić tego czego niema ale filozofia próbuje udowodnić to co się nieda udowodnic ,dlatego prawdy naukowców i filozofów ciągle palą na panewce
haha
5 miesięcy temu
W końcu jej nie ma. juhu!
Trzeżwy
5 miesięcy temu
Niech Jej ziemia lekką będzie...Wyrazy współczucia dla bliskich...
Ciurka
5 miesięcy temu
Przeciez o to chodz zeby dozywac do 60. Skladki emerytalne rzad zgubil. Trzeba odmlodzic rase. Mozna wziasc uchodzcow muzulmanskich. Bedzie jedna owczarnia i jeden pasterz.
bECxhJQH
kocia
5 miesięcy temu
wszyscy umrzemy ,wczesniej czy później ,czego się boicie ,cieszcie sie życiem ,kochajcie ,jutra nie ma
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić