Arcytrudny test na spostrzegawczość. Tylko geniusz da radę

18

Do sieci regularnie trafiają testy na spostrzegawczość. Niekiedy są one naprawdę trudne i wymagają sokolego oka. Tak jest choćby w tym przypadku. Jedynie najbystrzejsze osoby zdołają odnaleźć pszczołę.

Arcytrudny test na spostrzegawczość. Tylko geniusz da radę
Fragment testu na spostrzegawczość (Dudolf)

Uważasz, że masz dobry wzrok? Zweryfikujmy to. Węgierski artysta Gergely Dudas już jakiś czas temu pokusił się o publikację bardzo trudnego testu na spostrzegawczość. Grafika została utrzymana we wiosennym klimacie, więc idealnie pasuje do aktualnej pogody.

Na łące z żółtymi kwiatkami bawią się zwierzęta. Pośród nich latają żółte motyle. W tym gronie jest jeszcze... jedna żółta pszczoła. I właśnie ją trzeba namierzyć. Czy jesteś w stanie to uczynić w ciągu 30 sekund? Przekonajmy się...

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Tylko prawdziwy geniusz odnajdzie pszczołę w pół minuty. To naprawdę trudne zadanie. Trzeba przyznać, że w tym przypadku węgierski grafik zawiesił poprzeczkę ekstremalnie wysoko. Mało kto daje radę, na co wskazują komentarze pojawiające się w sieci. Internauci albo odnajdują pszczołę po dłuższym czasie, albo po prostu się poddają.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Blanka o werdykcie bukmacherów: "Mam nadzieję, że dadzą mi szansę"

Wnioski użytkowników Facebooka są niezwykle wymowne. "Ekstremalnie trudne zadanie, nie dałam rady", "Trochę mi to zajęło, ale mam pszczołę", "Potrzebny jest świetny wzrok", "O mamo, nie, nie, nie dam rady!", "Banał, wystarczyła chwila i znalazłam pszczołę" - czytamy.

Gdzie jest pszczoła? Rozwiązanie zagadki

Nie dajecie rady? Jeżeli odpuściliście, to mamy dla was rozwiązanie zagadki. Poniżej zaznaczono pszczołę:

Testy na spostrzegawczość cieszą się sporą sympatią internautów. Nie brakuje osób, które ochoczo do nich przystępują. Zazwyczaj z trudnymi łamigłówkami potrafią sobie poradzić jedynie ci, którzy mają naprawdę bystre oko. Oczywiście czasami zadania są nieco łatwiejsze i nie wymagają aż tak dużego zaangażowania.

Testy mogą stanowić świetną zabawę dla całej rodziny czy też paczki przyjaciół. Usiądźcie wspólnie przed tym obrazkiem i zweryfikujcie, kto jako pierwszy będzie w stanie odnaleźć pszczołę w najkrótszym czasie! Pewnie nie zabraknie dużych emocji...

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić