Aż trudno uwierzyć. To cud. Mówią, że ukraiński czołgista się odnalazł

Dramat ukraińskiego żołnierza miał się rozpocząć, kiedy swoim czołgiem przypadkowo wjechał na minę. Miało wtedy dość do eksplozji, w wyniku której odniósł dotkliwe obrażenia. Nikt nie wierzył, że udało mu się przeżyć tak poważny wypadek.

Aż trudno uwierzyć. To cud. Mówią, że ukraiński czołgista się odnalazł
Jego czołg wjechał na minę. Został uznany za zmarłego, jednak przetrwał mimo złamania obu nóg

Jak informuje popularny na Telegramie kanał Tpyxa, do wjechania przez czołgistę na minę miało dojść, gdy jechał przez jedną z ukraińskich wsi. Miejscowość została zaatakowana i zniszczona przez rosyjskich żołnierzy.

Eksplozja była tak wielka, że czołgista został uznany za zmarłego. Jak jednak twierdzą ukraińskie źródła, mężczyzna przeżył. Miał doznać złamania obu nóg, dlatego szukając pomocy, musiał się czołgać.

Co więcej - mężczyźnie w każdej chwili groziła śmierć. Przez prawie cały dzień był zmuszony uważać, ponieważ wróg nie przerywał ostrzału.

Zobacz także: Zobacz też: Relacja z ulic Kijowa. "Wielu odchodzi, ale są też tacy, którzy chcą pozostać"

Czołgiście cudem udało się wczołgać na wzgórze. Dopiero tam – po przebyciu aż sześciu kilometrów – ukraiński żołnierz spotkał się ze swoimi towarzyszami broni. Jego obecność okazała się dla nich szokiem, ponieważ wierzyli, że zginął.

Żołnierze otoczyli swojego rannego towarzysza broni opieką. Dzięki ich pomocy czołgista przeżył, a obecnie dochodzi do siebie.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić