Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Beskidy. W górach odnaleziono zwłoki zaginionego mężczyzny

9
Podziel się

Do makabrycznego odkrycia doszło na stoku Palenicy w województwie śląskim. Zwłoki mężczyzny zostały odnalezione przez grupę ratowników z psem tropiącym. Udało się ustalić tożsamość zmarłego – od kilku dni nikt nie wiedział, co się z nim dzieje.

Beskidy. W górach odnaleziono zwłoki zaginionego mężczyzny
W Beskidach odnaleziono zwłoki zaginionego mężczyzny (Facebook, GOPR Beskidy)
bEEGkcXV

Informacja o odnalezieniu zwłok została podana na oficjalnej stronie GOPR Beskidy na Facebooku. Dokonali go ratownicy z oddziału z Bielska-Białej i to właśnie oni poinformowali o makabrycznym odkryciu odpowiednie służby.

Ratownicy GOPR Beskidy odnaleźli zwłoki zaginionego mężczyzny

Jak podaje Wirtualna Polska, zwłoki odnalezione w sobotę 9 stycznia należą do 49-latka. Zmarły był mieszkańcem powiatu bielskiego.

bEEGkcXX

49-latek zaginął w poniedziałek 4 stycznia. Gdy był widziany ostatni raz, przemieszczał się z Czechowic-Dziedzic w kierunku Bielska-Białej. Na początku tygodnia ruszyły oficjalne poszukiwania 49-latka. W akcję poszukiwawczą zaangażowano m.in. quady, psy tropiące i helikoptery. Jednak po kilku dniach służby zdecydowały się na zawieszenie działań.

bEEGkcYd

Poszukiwania zostały wznowione po tym, jak udało się odtworzyć trasę przemarszu mieszkańca powiatu bialskiego. Było to możliwe dzięki sprawdzeniu nagrań z monitoringu autobusu komunikacji miejskiej. Ratownicy GOPR podzielili przeszukiwany obszar na sektory i to właśnie w jednym z nich pies tropiący o imieniu Gaja zlokalizował zwłoki.

Na północnych stokach Palenicy to właśnie Gaja odnalazła zwłoki mężczyzny. Dalsze czynności przejęła Policja – czytamy na stronie GOPR Beskidy na Facebooku.
Zobacz także: Zobacz też: Szczątki z Syberii. Pierwsze takie odkrycie w historii
bEEGkcYy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(9)
Kazek
9 miesięcy temu
A ja ten dzień około 07:00 biegałem po Palenicy i nawet zbiegłem ze szlaku żeby podejść na Kurhan Słowiański. Szczęście, że nie trafiłem na te zwłoki.
Bea
9 miesięcy temu
uważam ,że bardziej pasuje tu określenie tragiczny niż makabryczny...
Costa
9 miesięcy temu
Przestańcie wierzyć w głupia pandemie strachu.
bEEGkcYz
o matko!
9 miesięcy temu
... zwłoki odnalezione w sobotę 9 stycznia należą do 49-latka...
Statystyk
9 miesięcy temu
To wina Covid na sto procent
plo
9 miesięcy temu
Gdyby nie przewali poszukiwań to może by żył.
Agent007
9 miesięcy temu
A ratownicy z policją bez masek na zdjęciu a nam nakazują zakładać maski xD
gosc
9 miesięcy temu
Ale co się stało? Zgubił się i zamarzł?
797
9 miesięcy temu
O, pies-ratownik wabi się 'Gaja' ...to ciekawe o tyle, że znajomi właśnie nadali owo imię swojej córce. Czyli, że te wszystkie imiona (psie i ludzkie) to już chyba ,,jeden pies" :D.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić