Bezradna Krystyna Pawłowicz. "Trójmorze jest już martwe"

381

Krystyna Pawłowicz praktycznie codziennie straszy Polaków Unią Europejską. Teraz wypowiedziała się na temat Inicjatywy Trójmorza, czyli projektem zainicjowanym w 2015 r. jako forum współpracy 12 państw.

Bezradna Krystyna Pawłowicz. "Trójmorze jest już martwe"
Bezradna Krystyna Pawłowicz. "Trójmorze jest już martwe" (Licencjodawca, AKPA)

Krystyna Pawłowicz nigdy nie bawiła się w dyplomację. Jej ostry i cięty język znany jest nie tylko z Sejmu, ale także z mediów społecznościowych. Po wyborach parlamentarnych z 15 października sędzia Trybunału Konstytucyjnego grzmi, że Polska zostanie wręcz zlikwidowana.

Chociaż wielu komentatorów uważa, że utrata władzy przez PiS spowodowana jest m.in. konfliktem z Unią Europejską i brakiem środków z KPO, to partia nie zmienia swojego kursu. Jarosław Kaczyński w ostatnich dniach ostro atakował UE, straszył utratą suwerenności przez Polskę, a Platformę Obywatelską nazwał ugrupowaniem "niemieckim".

Taką narrację przedstawia w mediach społecznościowych Pawłowicz. W niedzielę dodała ostry wpis na bieżące sprawy Polski w Unii Europejskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pobicie w Zawierciu
Urabianie Polaków przez niemieckie media w PL już trwa! Nawet tego nie zauważacie. Nie dajmy sobie wmówić, że własne suwerenne państwo jest złem i zacofaniem. Niemiecko/unijny komunistyczny system totalitarny zakończy bezpowrotnie byt suwerennej Polski - podkreśla.

Pawłowicz lubi dyskutować z internautami i nie inaczej było także tym razem. Jeden z nich wspomniał, że szansą dla Polski może być wyjście z Unii Europejskiej i skupienie się na Inicjatywie Trójmorza.

Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości nie miała dla internauty dobrej wiadomości. - Dziś Trójmorze jest już martwe - odpowiedziała.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Sztandarowy projekt PiS

Przypomnijmy, że Inicjatywa Trójmorza (3SI) jest projektem zainicjowanym w 2015 r. jako forum współpracy 12 państw: Austrii, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Litwy, Łotwy, Polski, Rumunii, Słowacji, Słowenii i Węgier.

Ostatni szczyt Inicjatywy Trójmorza odbył się w dniach 6-7 września 2023 r. w Bukareszcie. Współpraca trójmorska jest obecnie rozwijana również na poziomie banków rozwojowych, parlamentów, samorządów, a także giełd Trójmorza.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić