Kosma Szczepaniak| 
aktualizacja 

Biedronka ominęła zakaz handlu w niedzielę. Zakupy można robić przez cały tydzień

27

Już od najbliższej niedzieli (10 maja) zakupy w Biedronce będzie można zrobić pomimo zakazu handlu. Portugalska sieć sklepów dostosowując się do sytuacji związanej z koronawirusem znalazła sposób, aby klienci mogli korzystać z jej usług przez cały tydzień.

Nowy sposób robienia zakupów w Biedronce
Nowy sposób robienia zakupów w Biedronce (Getty Images)

Zakupy w Biedronce przez cały tydzień. Okazuje się, że to żaden chwyt marketingowy. Sieć sklepów Biedronka znakomicie poradziła sobie z nową sytuacją handlową w Polsce i dzięki współpracy z aplikacją Glovo, zakupy będzie można tam zrobić przez cały tydzień. I to wszystko bez wychodzenia z domu.

Rozszerzenie współpracy. Biedronka oraz Glovo nawiązały współpracę na początku kwietnia. Dzięki niej, klienci 10 największych miast w Polsce mogli zrobić zakupy poprzez aplikację mobilną. Sieć zapewniała, że dostawa zakupionych produktów do domu nie powinna trwać dłużej, niż 60 minut.

Biedronka czynna w niedzielę. Jak zrobić zakupy?

Aktualnie usługa dostawy zakupów w niedzielę jest dostępna w 16 miastach w Polsce. Obejmuje łącznie ponad 200 sklepów, a dotyczy: Warszawy, Łodzi, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Płocka, Rzeszowa, Bydgoszczy, Torunia, Olsztyna i Lublina. Jedyne, co jest nam potrzebne, aby z tego skorzystać to aplikacja mobilna Glovo.

Te same produkty, te same ceny. Zarząd Biedronki potwierdza, że ceny w aplikacji są dokładnie takie same, jakie znajdują się na półkach sklepowych. Klienci będą mogli również skorzystać z dokładnie tych samych promocji, które są dostępne w sklepach stacjonarnych. Jedynym dodatkowym kosztem jest dostawa, za którą trzeba zapłacić 9,99 zł niezależnie od wielkości koszyka. Zakupy przez aplikację będzie można zrobić w godzinach od 10:00 do 22:30.

Biedronka nawiązując współpracę z Glovo postawiła warunek, że wszystkie produkty z ich sklepu w aplikacji Glovo będą w cenach ze sklepu stacjonarnego, włącznie z cenami promocyjnymi. Jedyny dodatkowy koszt, to koszt dowozu w wysokości 9,99 zł bez konkretnych limitów wagowych, ale nie przekraczających fizycznych możliwości jednego dostawcy - podaje Biedronka w oficjalnym komunikacie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić