Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Bill Gates przewiduje koszmar. Ma być gorzej niż w czasie wojny

136
Podziel się:

Pandemia koronawirusa nie została jeszcze zażegnana, a Bill Gates już przewiduje kolejny koszmar. Miliarder twierdzi, że jeżeli nie dojdzie do poważnych zmian, to świat, jaki znamy, może szybko zniknąć!

Bill Gates przewiduje koszmar. Ma być gorzej niż w czasie wojny
Bill Gates przedstawił niepokojącą prognozę (Getty Images)

Bill Gates udzielił specjalnego wywiadu "Gazecie Wyborczej" i stacji "TVN". Miliarder mówił szerzej o kwestiach poruszonych przez niego w książce "Jak ocalić świat od katastrofy klimatycznej. Rozwiązania, które już mamy, zmiany, jakich potrzebujemy".

Zauważał, że klimat pogarsza się stopniowo, z roku na rok. Jednocześnie podkreślił, że "naprawdę złe rzeczy będą działy się dopiero pod koniec wieku".

Jestem pod dużym wrażeniem tego, że teraz gdy są wdrażane te plany odbudowy gospodarki po pandemii - w tym również w Europie - to bardzo dużo pieniędzy jest inwestowane nie tylko w tworzenie miejsc pracy dla odbudowy gospodarczej, ale również w projekty, które obniżają emisję gazów cieplarnianych - kontynuował Gates.

Koszmarna wizja Gatesa. "Ludzie nie będą w stanie się wyżywić"

Zdaniem miliardera trudno jest przewidzieć, jakie będą konsekwencje zmian. Wszystko dlatego, że na Ziemi nie było jeszcze sytuacji, która wymusiłaby tak szybkie modyfikacje w ekosystemach.

Złe warunki pogodowe, susze i powodzie doprowadzą do utraty plonów, a w związku z tym ludzie nie będą w stanie się wyżywić. To spowoduje, że destabilizacja i poziom migracji będą o wiele większe niż to kiedykolwiek widzieliśmy. Większe niż nawet w czasie II wojny światowej - ostrzegł Bill Gates.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(136)
Oszukana
rok temu
Nie trzeba być Gates'em żeby przewidywać co nas czeka. Wystarczy popatrzeć na relacje między luďżmi. To rodzi zło. Jeżeli świadomie wielkie koncerny oszukuja czlowieka produkując szkodliwe dla jego życia i zdrowia produkty, to można nazwać to tylko draństwem i zbrodnią. Goniac za zyskiem, zabija się człowieka.
Lulu
rok temu
Ja też przewiduje że ten obrzydliwie bogaty Bill też kiedyś umrze
Iza
rok temu
Wie co mówi, bo już mają plany na przyszłość.
Marek
rok temu
Opuść już ten świat, opuść. Będzie to z pożytkiem dla ogółu.
Zorro
2 lata temu
Fundamentalną przyczyną nadmiernej generacji gazów cieplarnianych i dewastacji środowiska jest przeludnienie Ziemi, bo to przecież nadmierna ilość ludzi powoduje wzrost zapotrzebowania na energię i zasoby naturalne. A zidiociała władza wciąż nawołuje do rozmnażania się jak króliki.
Dziki
2 lata temu
Sami to wszystko zaplanowali i sterują z za pleców... I jeszcze obłudnik zdziwiony i przejęty...a już kilka lat temu wspominał o ,,resecie,, populacji... I ten scenariusz teraz jest wdrażany w życie!!!
Liza
2 lata temu
Chce wprowadzić pokarm w pastylkach według programu komputerowego. Roboty nie ludzie. Chcą sterować światem
Aza
2 lata temu
Te zle warunki pogodowe tworzone sa szrucznie przez och systemy Haarp o czym Gates cwanie woli milczec
Polak
2 lata temu
Jeżeli jeden człowiek posiada tyle bogactwa a ogromną część nie ma nic to wizja się spełni wcześniej niż zmiany klimatu
Tips
2 lata temu
Jedyne rozwiązanie: pozbyć się Gatesa a Świat dalej będzie się kręcił bez tego apsztyfikanta i krętacza.
Eff
2 lata temu
Dlatego kupil wielkie polacie pol uprawnych w USA zeby zywic trucizna swoja ludzi
Onko
2 lata temu
I MA RACJE
akysz
2 lata temu
Zainfekowano nas strachem, ale pamiętajcie - nikt spoza dzieci Boga już nie wytrzyma lęku. On dotrze w końcu do tych, którzy go wywołali, licząc na wielkie zyski i władzę nad światem, i to oni poniosą największe straty, bo okaże się, że nie panują nawet nad sobą. Szatan niszczy najmściwiej narzędzia, którymi się posługuje. Taka jego natura. Drżyjcie spirytyści, bo trudno będzie wam umrzeć.
gosc
2 lata temu
on sam jest najwiekszym problemem na swiecie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić