Uczestnik teleturniejów TVP nie żyje. W mieszkaniu pełno śladów krwi

62

Policja potwierdziła odnalezienie zwłok Zbigniewa O. W chwili śmierci miał zaledwie 50 lat. O. zdobył sławę dzięki uczestnictwu w najpopularniejszych teleturniejach Telewizji Polskiej. Okoliczności jego śmierci budzą grozę.

Uczestnik teleturniejów TVP nie żyje. W mieszkaniu pełno śladów krwi
Zbigniew O. był uczestnikiem takich teleturniejów TVP jak "Va Banque" czy "Jeden z dziesięciu" (kadr z TVP)

Informacja o śmierci Zbigniewa O. ukazała się na stronie "Gdziekolwiek jesteś" na Facebooku. Jak wynika z treści wpisu, do odnalezienia zwłok 50-latka doszło w czwartek 25 marca.

Nadzieja tym razem umarła... Pan Zbigniew O., który zaginął w Jaworznie, niestety nie żyje. Dziś odnaleziono jego ciało. Przekazujemy nasze najszczersze wyrazy współczucia – czytamy na stronie "Gdziekolwiek jesteś".

Zbigniew O. nie żyje. Jak zmarł uczestnik teleturniejów TVP?

Jak podaje Fakt, ciało Zbigniewa O. znajdowało się w pobliżu zbiornika wodnego w okolicach granicy między Jaworznem i Sosnowcem (województwo śląskie). Tożsamość zmarłego została ostatecznie potwierdzona przez funkcjonariuszy policji.

Zbigniew O. zawodowo zajmował się pracą w banku. 50-latek z Jaworzna miał na koncie wygraną w programie "Jeden z dziesięciu", a także udział w teleturnieju "Va Banque". Los O. pozostawał nieznany od poniedziałku 22 marca, kiedy poinformował szefa, że zakończył już dzisiejsze obowiązki. Gdy do jego mieszkania wkroczyli funkcjonariuszy straży miejskiej, zastali makabryczny widok.

23 marca zostało otwarte przez straż mieszkanie pana Zbigniewa (...), pozostawił telefony, dokumenty i karty kredytowe na stole. W całym mieszkaniu było wiele śladów krwi – podano na stronie "Gdziekolwiek jesteś" na Facebooku.

Na razie nie ujawniono, jaka była dokładna przyczyna Zbigniewa O. 50-latek mieszkał w Jaworznie sam, dlatego nie wiadomo, co przed zniknięciem wydarzyło się w jego mieszkaniu.

Zobacz także: Zobacz też: Zamieszki w Mjanmie. Dziesiątki osób nie żyje
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić