o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Natalia Bogucka
|

"Bój się Boga!". Rosja znowu atakuje Polskę

438
Podziel się

Rzeczniczka rosyjskiego ministerstwa spraw zagranicznych Marija Zacharowa twierdzi, że Rosja jest nieustannie atakowana przez polskie media i zarzuca polskiemu rządowi kłamstwa.

"Bój się Boga!". Rosja znowu atakuje Polskę
(Getty Images)
bDnjUjDV

Marija Zacharowa postanowiła skomentować wywiad Stanisława Żaryna dla portalu CyberDefence24. Rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego stwierdził, że największym zagrożeniem dla Polski jest "aktywność Federacji Rosyjskiej".

Rosja prowadzi działania oparte na kłamstwie, manipuluje obrazem Polski, NATO, Zachodu, świadomie i cynicznie kłamie po to, by osiągać swoje cele, a przy okazji nam szkodzić - powiedział.
bDnjUjDX

Rosja reaguje na wywiad Stanisława Żaryna

Żaryn zarzucił Rosji, że wykorzystuje wiele różnojęzycznych kanałów, by atakować Polskę i pokazać ją jako kraj, który stale robi problemy w Europie. Do tej wypowiedzi w ostrych słowach odniosła się rzeczniczka rosyjskiego MSZ.

Bój się Boga, Stanisławie. Tyle kłamstw i brudu, ile polskich polityków wylało w stronę Rosji, wystarczyłoby do zapylenia rajskich sadów - napisała na Facebooku.

Marija Zacharowa stwierdziła, że zgodnie z logiką polskich władz o wszystko oskarża się Rosję. Jako przykłady podała m.in. II wojnę światową czy katastrofę prezydenckiego samolotu w Smoleńsku.

bDnjUjEd
Jeśli zależy wam na międzynarodowym wizerunku Polski, to znajdźcie i ukarajcie tych, którzy bezczeszczą groby i pomniki żołnierzy Armii Czerwonej, którzy wyzwolili Europę od faszyzmu - dodała rzeczniczka.

Zobacz także: Armia Rosji i Azerbejdżanu. Trwa konflikt o Górski Karabach

bDnjUjEy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(438)
Mariusz
2 tyg. temu
Nie Bóg broni przed takimi wyzwolicielami ...
.........
2 tyg. temu
FAJNE WYZWOLENIE
hej
2 tyg. temu
Oddajcie wrak samolotu..
bDnjUjEz
spokolokoooo
2 tyg. temu
w jednym portfelu siedzą wszelkie media a ich właściciel działa na zasadzie-dziel i rządz-gawiedz się podnieca i łyka to jak ciepłe kluchy.....
brandy
2 tyg. temu
Od kiedy to okupant jest wyzwolicielem?
Najnowsze komentarze (438)
historia
1 tyg. temu
Wkroczenie armii czerwonej 17 IX 1939 to był cios w plecy walczącej z III rzeszą Polski, wykonanie założeń paktu R-M, złamanie umowy o nieagresji przez stalina. Hitler zaatakował zsrr w czerwcu 1941 r. kończąc sojusz z sowietami. W Rosji opowiadają bajki o wojnie ojczyźnianej, która dopiero wtedy się dla nich zaczęła. Rzeczywistość była inna. Moskwa napadła po Polsce na Finlandię (jako pretekst sowieci ostrzelali własną wioskę - Mainilę i oskarżyli o to artylerię fińską), ale dostali lanie i prędko podpisali rozejm. Finlandia straciła część ziemi, lecz obroniła niepodległość. Wyszedł przy okazji katastrofalny stan armii czerwonej.
prawda
1 tyg. temu
To nie było wyzwolenie, tylko przejęcie naszego kraju.
nic nowego
1 tyg. temu
Tańczy, jak jej putin zagra. Pamiętam, jak w Soczi wywijała. Obrodziło im wtedy mistrzami, a potem okazało się, że doping masowo stosowali, nawet służby rosyjskie w procederze pomagały.
hmmm
1 tyg. temu
A kiedy Kreml mówił prawdę?
irina
1 tyg. temu
menopauza ja dopadla i to sa wlasnie jej skutki .
ziiro
1 tyg. temu
najgorsze w tym wszystkim jest to , mże wypowiadają się ludzie którzy nie znają histori, ci najmniej warci tak zwane mięso armatnie , albo szli do przodu, albo jak się cofneli to za nimi szli ci co do nich strzelali, ma wiekszośc co się tu wypowiada nigdy w reku broni nie miała, mi moze lepiej
zorro
1 tyg. temu
A Ruscy w kółko swoje kłamstwa powtarzają, bo wierzą (jak Gebbels), że kłamstwa często powtarzane staje się prawdą !
zippo
1 tyg. temu
Od samogonu i zagryzania słoniną troszeczkę pamięć szwankuje. 17IX1939 wleźli jak na swoje. Pół roku później po świńsku wymordowali 26 tyś w Katyniu. Wyzwoliciele, psia krew. Gdyby hitler was nie wydymał, to by nie było walki z faszyzmem.
bDnjUjEr
trzaska
1 tyg. temu
Zło zawsze wraca,jeśli więc jesteście tacy wspaniali to nie macie się czego obawiać.
ro!
1 tyg. temu
Dzięki za takie wyzwolenia. Moja rodzina dużo o tym wie!!!!
Zieew
1 tyg. temu
Ostry byłby jakby powiedzieli prawdę.
każdy to wie
1 tyg. temu
Pakt Ribbentrop - Mołotow to plan podziału Europy i przyczyna wojny.
prawda
1 tyg. temu
Dywersyfikujmy dostawy surowców i Rosja leży. Zaraz przeproszą za ludobójstwa i historię prawdziwą sobie przypomną.
...
1 tyg. temu
Tak to jest, jak kgb się dorwie do władzy. Nadzieją jest Nawalny.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić