Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|

Bolesna lekcja premiera Australii. Piłka trafiła w twarz

5
Podziel się:

Szerokim echem odbiła się w mediach społecznościowych wizyta premiera Australii w jednej z hal sportowych. Podczas rozmowy z wyborcami Scott Morrison został trafiony przez dziecko piłką w twarz. Przypadkowy incydent nagrała kamera.

Bolesna lekcja premiera Australii. Piłka trafiła w twarz
Piłka uderzyła wprost w twarz polityka (Twitter)

Premier Australii ma za sobą wyjątkowo ciężki dzień. Podczas wizyty w pubie w Penrith polityk został zaatakowany przez młodego zwolennika Partii Pracy. Adisen Wright sfilmował, jak podchodzi do Scotta Morrisona i pyta o zgodę na zadanie pytania. 53-latek nie miał nic przeciwko do czasu aż zauważył, że jest nagrywany. Wtedy postanowił odejść w towarzystwie ochrony. Jednak polityczny przeciwnik ruszył za nim. Wykrzyczał pytanie, czy premier wie o ludziach, którzy stracili domy w pożarze za rzeką.

Kolejnym przystankiem na trasie premiera było Torquay. Tam polityk udał się na halę sportową, gdzie po odwieszeniu marynarki zagrał z dziećmi w koszykówkę. Podczas pozornie przyjemnego spotkania... również doszło do niemiłego incydentu! Polityk został trafiony piłką w twarz przez dziecko. Uderzenie było na tyle silne, że z jego nosa spadły okulary.

Zdarzenie jest szeroko skomentowane przez australijskich internautów. Przeciwnicy premiera żartowali, że dziecko powinno zostać nagrodzone za przypadkowe trafienie polityka. Zwolennicy Morrisona zwrócili uwagę, że pomimo przyjęcia ciężkiego uderzenia na twarz, 53-latek nie przerwał spotkania i pozostał uśmiechnięty do końca gry.

Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
belzebub
3 miesiące temu
A rząd z Brukseli zabrał mi pończochę z złotówkami na czarny dzień.
Młody
3 miesiące temu
Kamieniem jak by dostał to boli ale piłką małe dziecko krzywdy nie zrobi
Ole Ole Oleś
3 miesiące temu
Jeżeli po tym trafieniu zaczął podejmować właściwe decyzje, to podobna przygoda miłosna powinna spotkać Pinokia i wszystkich jego kolesiów.
NO Koment
3 miesiące temu
większej sensacji to juz naprawdę nie było żenujące
Nik
3 miesiące temu
Za to co wyrabiali w czasie pandemii ludzie powinni pluć mu w gębę nie tylko piłka niechcący trafić...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić