Dagmara Smykla-Jakubiak
Dagmara Smykla-Jakubiak| 

Bolesne zdjęcie z samolotu. Kilka godzin później wydarzyła się tragedia

45

Kilka godzin później mieli być w domu. Pasażer tragicznego lotu linii Air India Express przed startem opublikował selfie z samolotu. Był w towarzystwie swojej żony i córki.

Bolesne zdjęcie z samolotu. Kilka godzin później wydarzyła się tragedia
Bolesne zdjęcie z samolotu. Przeżyła tylko córka (Facebook.com)

Tylko godziny dzieliły ich od tragedii. Internet obiegło zdjęcie zrobione przez pasażera na pokładzie Boeinga 737-800 w Dubaju. Kilka godzin później samolot rozbił się przy podejściu do lądowania w indyjskim Kazhikode.

"Powrót do domu", napisał zadowolony Sharufudheen Pillassery na Facebooku. 35-latek, jego żona i córka pozowali w maskach i przyłbicach ochronnych już na pokładzie samolotu lecącego do Indii.

Bolesne zdjęcie z samolotu. Kilka godzin później wydarzyła się tragedia

Sharufudheen Pillassery był jedną z 18 osób, które zginęły w katastrofie samolotu Air India w piątek. Jego żona jest wciąż w szpitalu w Kozhikode, jej stan lekarze określają jako ciężki. 3-letnia córka pary wyszła z wypadku jedynie z drobnymi obrażeniami i jest już pod opieką dziadków.

Katastrofa lotu Air India Express

Boeing 737-800 został wysłany do Dubaju przez indyjskie władze po obywateli Indii w związku z pandemią koronawirusa. Samolotem podróżowało 174 dorosłych pasażerów i 10 dzieci.

Piloci lądowali w Indiach w ulewnym deszczu. Samolot dojechał do końca pasa startowego i stoczył się w dolinę. Kadłub maszyny rozpadł się na dwie części. Trwa śledztwo, które ma wyjaśnić dokładne przyczyny katastrofy.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić