Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Brutalne morderstwo Pauliny P. Nowe, szokujące ustalenia śledczych

167

Ujawniono nowe informacje na temat Pauliny P. 23-latka została zamordowana przez swojego byłego chłopaka, który przyznał się do popełnionego czynu. 20-letni sprawca miał fascynować się przemocą oraz śmiercią, a zainteresowaniami obdzielić przyszłą ofiarę.

W chwili śmierci Paulina P. miała 23 lata. Jej ciało zostało obdarte ze skóry i rozczłonkowane
W chwili śmierci Paulina P. miała 23 lata. Jej ciało zostało obdarte ze skóry i rozczłonkowane (Facebook.com)

Śledczy dotarli do mediów społecznościowych mordercy i ofiary. Jak ustalili, 20-letni morderca przeze wiele lat fantazjował o śmierci i zadawaniu cierpienia. Mężczyzna publikował w internecie rysunki i zdjęcia, których tematyka nawiązywała do przemocy. Próbował również dotrzeć do innych osób podzielających takie fascynacje.

Morderstwo Pauliny P. 23-latka publikowała w mediach społecznościowych niepokojące treści

Zainteresowania swojego przyszłego mordercy miała podzielać Paulina P. Jak ustalił "Fakt", 23-latka zamieściła na swoim profilu m.in. instrukcję, w jaki sposób jeść ludzkie mięso. Autor obrazka instruował odbiorców, które części ciała człowieka są najsmaczniejsze.

Paulina P. obserwowała również konta związane z okultyzmem i śmiercią. Na razie prokuratura nie ujawniła, czy 23-latka już wcześniej przejawiała podobne fascynacje, czy zaczęła po wejściu w relacje ze swoim przyszłym mordercą. Psychiatra dr Jerzy Pobocha, który wypowiadał się na temat zdarzenia, wyraził opinię, że publikacja podobnych treści to sygnał ostrzegawczy.

Element związku emocjonalnego z ofiarą mógł być iskrą, która pchnęła go do zbrodni. Policja powinna mieć pod lupą ludzi, którzy publikują podobne rzeczy – cytuje dr Pobochę "Fakt".

20-latek miał zarejestrować morderstwo za pomocą telefonu. Śledczy podejrzewają, że zbrodnia miała na celu realizację jego fantazji o przemocy lub stała za nią chorobliwa zazdrość o 23-letnią Paulinę P.

Zobacz także: Zobacz też: "Opowiem ci o zbrodni": koszmarne morderstwo nastolatków

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić