Wróć na

Brutalna egzekucja Kornelii K. Za planem zbrodni mogła stać jej 16-letnia koleżanka

47
Podziel się

W sprawie zabójstwa 16-letniej Korneli z Piaseczna pojawiają się nowe podejrzenia. Istnieje szansa, że za całym planem morderstwa stała jej rówieśniczka i koleżanka Martyna Sz., a jej chłopak, który zastrzelił nastolatkę, był tylko "narzędziem".

Ciało Kornelii zostało znalezione 26 kwietnia
Ciało Kornelii zostało znalezione 26 kwietnia (Facebook)
bCYQrWjp

Ciało 16-letniej Kornelii K., która była zaginiona od ponad dwóch miesięcy, znaleziono 26 kwietnia w lesie pod Warszawą. Śledczy zatrzymali siedmioro podejrzanych. Szybko okazało się, że za zabójstwem stoi 16-letnia Martyna Sz. oraz jej chłopak Patryk B.

Zabójstwo Kornelii z Piaseczna

Ustalono, że zabójstwo było zaplanowane. 11 lutego Martyna Sz. miała spotkać się ze swą koleżanką na parkingu w Konstancinie z okazji jej urodzin. Był tam również Patryk B., który wiatrówką strzelił prosto w głowę nastolatki. Następnie, dla pewności, zaczął ją dusić. Zwłoki dziewczyny para wywiozła do lasu, gdzie zakopała je w przygotowanym wcześniej płytkim grobie.

bCYQrWjr

Przez dwa miesiące oboje przed rodzicami Kornelii udawali bardzo zmartwionych jej zaginięciem, próbowali również pomagać w "poszukiwaniach". Jednak po przepytaniu przez policję przyznali się do winy. Z początku oskarżenia o obmyślenie zabójstwa padły na Patryka B. Mówiono również o "młodzieżowych porachunkach" i "egzekucji", dokładnie jednak nie tłumacząc, co miałoby być motywem.

Jak jednak podaje "Fakt", znajomi pary uważają, że za pomysłem stała Martyna Sz. Jak mówią, Kamil B. był niezbyt rozgarnięty, miał co prawda skłonności do agresji, szczególnie po alkoholu, handlował narkotykami na drobną skalę, ale trudno wyobrazić sobie, by miał zaplanować taką zbrodnię.

Z kolei, według jej otoczenia, Martyna Sz. była osobą, która zachowywała się bardzo perfidnie i tak, jakby była bezkarna. Opowiadała też historie o swoim ojcu, który miał być "bardzo ważnym policjantem", choć w istocie był strażnikiem więziennym.

Beznamiętnym głosem miała opowiadać policji o szczegółach zabójstwa. Dziewczyna przebywa obecnie w poprawczaku. Prokurator jednak będzie domagał się, aby odpowiadała jak dorosła - jeżeli faktycznie okaże się, że to 16-latka była inicjatorką zbrodni, to taka możliwość jest jeszcze bardziej prawdopodobna.

bCYQrWjx

Zobacz też: Twierdzi, że zabił 500 kobiet. Historia seryjnego mordercy

**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez [ dziejesie.wp.pl ](https://dziejesie.wp.p

bCYQrWjS
KOMENTARZE
(47)
ulla
5 miesięcy temu
...nooo...i mamy skutki bezstresowego wychowania...bo klaps w d*pe traktowany jest jako przemoc...a mali domowi terrorysci sa nietykalni!. Rosnie roszczeniowe, klotliwe i wredne pokolenie...ktoremu WSZYSTKO wolno!!!
Matka
5 miesięcy temu
Taka młoda i śliczna dziewczyna. Jako matka zrobiłabym wszystko,powtórzę wszystko,żeby dorwać jednego i drugiego...
JaEwa
5 miesięcy temu
Z artykułu wynika, że przyznali się do winy, ponieważ policja ich „przepytała”, jednak tak nie było. Znaleźli sprawców, ponieważ znalazło się ciało. Gdyby nie przypadkowy przechodzień, który zauważył je w lesie, policja nie szukałaby dalej sprawców wśród znajomych dziewczyny. Moim zdaniem podobnie mogło wyglądać zaginięcie Iwony Wieczorek, tylko niestety nie odnaleziono do dziś jej ciała, więc trudno postawić zarzuty znajomym, którzy ewidentnie coś kręcą.
bCYQrWjT
Iwona
5 miesięcy temu
Mlodziez ma pozwolenie na wszystko maja co chca pyskuja zachowanie nastolatkow jest tragiczne szkola bardzo rzadko reaguje na znecanie sie na slabszych czy mniej wystrzalowo ubranych to jest okropne wracalam z pracy godz 11.30 w nocy co grupa 15 latkow chlopcy dziewczyny robia na przydroznej lawce zachowanie okropne w tym wieku to nie czas o miejsce dla nich gdzie rodzice opiekunowie a kary sa stanowczo za niskie w naszym kraju.
Antyśmieć
5 miesięcy temu
PRZYWRÓCIĆ KARĘ ŚMIERCI
Najnowsze komentarze (47)
miki
3 miesiące temu
Jak zamieszani to dzieci ważnych to są bezkarni,sądy są tak powiązane,że nic im nie zrobią.
krajan
4 miesiące temu
po znajomosci dostanie zawiasy,norma w polsce
Norm
4 miesiące temu
Zastrzelenie kogokolwiek z wiatrowki jest teoretycznie mozliwe ale skrajnie trudne, nawet strzelajac z przylozenia wielokrotnie w oczy, uszy, kark, pod szyje. Dziewczyna praktycznie na pewno umarla dopiero w tym rowie po pewnym czasie, najprawdopodbniej nawet sie nie wykrwawila a zmarla na skutek hipotermii nie odzyskawszy przytomnosci lub co jeszcze bardziej prawdopodobne udusila sie w tym rowie.
Adam.
4 miesiące temu
Dziwicie się, że tak się dzieje na świecie??. A kto z was czytał Biblię?, chyba mało kto, a w Biblii jest to już w I wieku naszej ery gdy Bóg za pośrednictwem Jezusa Chrystusa przekazał że takie wydarzenia będą dzięki szatanowi. Biblia zapowiedziała na „dni ostatnie” nie tylko pewne charakterystyczne wydarzenia na świecie, ale też zmianę w zachowaniu ogółu ludzi. Opisał to apostoł Paweł w Liście 2 do Tymoteusza 3:1-5. Wyjaśnił najpierw: „W dniach ostatnich nastaną krytyczne czasy trudne do zniesienia”. Następnie wspomniał, że ludzie będą między innymi: rozmiłowani w samych sobie rozmiłowani w pieniądzach nieposłuszni rodzicom nielojalni wyzuci z naturalnych uczuć niepanujący nad sobą zajadli miłujący bardziej rozkosze niż Boga zachowujący formę zbożnego oddania, ale sprzeniewierzający się jego mocy. Dziwicie się jeszcze takim wydarzeniom?.
pedagog
4 miesiące temu
Na takie przypuszczenia wskazywałem już wcześniej. Pracowałem w zakładzie poprawczym dla dziewcząt i chłopców. O wiele lepiej współpracowało mi się z chłopcami a później już dorosłymi mężczyznami. Dziewczyny, to z reguły, agresywne, pamiętliwe i bezczelne manipulantki. Kobiety fizycznie niby słabsze, ale jad agresji i chamstwa, momentami może być nieobliczalny. Oczywiście nie wszystkie tak mają. W zachowaniu człowieka ogromną też rolę odgrywają geny. Środowisko, w którym dorastamy, otoczenie, wzorce, też są ważne, ale geny równie ważne. Bezczelność i wyrafinowanie poraża.
aaben
5 miesięcy temu
Opowiadała też historie o swoim ojcu, który miał być "bardzo ważnym policjantem", choć w istocie był strażnikiem więziennym. Jakakolwiek władza rodzi patologię!
Sss
5 miesięcy temu
Nic jej nie zrobią psychologowie że to dziecko w tym kraju to jest chore sex od 15 roku życia ale odpowiedzialność karna już nie dramat sądzi jak dorosłego bo dożywocie w ciężkich warunkach i praca w kamieniołomie
twórca
5 miesięcy temu
"Istnieje szansa, że za całym planem morderstwa"... w tej sytuacji zamiast słowa "szansa" sensowniejsze byłoby użycie słowa choćby "podejrzenie", ale portal musi trzymać poziom... Szkoda, że nie zatrudniają lepszych twórców treści...
bCYQrWjL
Maxi
5 miesięcy temu
Pokolenie wychowane na owsiaku !!!! Jemu też wszystko wolno nawet nie musi się rozliczać z faktur przed fiskusem , oraz to co kupuje za zebrane pieniądze przez dzieci !!!!! Cała jego rodzina żyje w luksusach z tego procederu WOŚP !!!!
Jan Toś
5 miesięcy temu
Jest ŕóźnica między wychowaniem A wychodowaniem
polak
5 miesięcy temu
Zdarzyło mi się kiedyś jako dziecko dostać klapsa od rodziców. Jestem już dorosłą osobą mającą już prawie dorosłe swoje dzieci i nie uważam, że moi rodzice zrobili mi krzywdę klapsem. Z perspektywy czasu wiem, że na to zasłużyłem i co po niektórym dzieciom to by nie zaszkodziło.... a być może odniosło pozytywny skutek.
ak001
5 miesięcy temu
A która egzekucja nie jest brutalna?
lucyger
5 miesięcy temu
można by ich powiesić dla przykładu !!!
Ja....
5 miesięcy temu
A kim jest nierozgarniety Kamil B?????? Sprawdzacie co piszecie????
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić