Brutalne zabójstwo w Jagatowie. Policjant ujawnia szokujące kulisy

9

W spokojnej wsi Jagatowo na Pomorzu doszło w niedzielę do szokującego zdarzenia. 40-letnia kobieta padła ofiarą morderstwa, a sprawcą okazał się jej mąż. Mężczyzna jest już w rękach policji, a jeden z funkcjonariuszy zdradził kulisy jego zatrzymania.

Brutalne zabójstwo w Jagatowie. Policjant ujawnia szokujące kulisy
Brutalne zabójstwo w Jagatowie. Policjant ujawnia szokujące kulisy (PAP, Adam War�awa)

Tragiczne wydarzenia rozegrały się przed nowo wybudowanym domem jednorodzinnym, gdzie mieszkała ofiara wraz ze swoją rodziną. W niedzielę służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zaatakowanej kobiecie. Kiedy dotarły na miejsce, okazało się, że kobieta ma rany szyi i zanim nadeszła pomoc, nie udało się jej uratować.

40-letnia kobieta została zaatakowana przez swojego męża. Według relacji świadków, mężczyzna musiał użyć jakiegoś ostrego przedmiotu, ponieważ na miejscu znaleziono dużą ilość krwi.

Przez kilka dni sprawca ukrywał się przed policją. 43-letni Rafał Z. został zatrzymany przez pomorskich mundurowych wieczorem w środę, 17 kwietnia. Miał ukrywać się na terenie jednej z posesji w szopie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wtargnął z młotkiem na komisariat. Moment akcji nagrała kamera
Policjanci znaleźli go ukrywającego się pod stertą ubrań. Mężczyzna nie stawiał oporu podczas zatrzymania, był zaskoczony widokiem policjantów. Nie miał przy sobie niebezpiecznych narzędzi - powiedział PAP oficer prasowy KPP w Pruszczu Gdańskim mł. asp. Karol Kościuk.

Podejrzany miał obrażenia, które mogą świadczyć o samookaleczeniu się. Jego życiu nie zagraża jednak niebezpieczeństwo.

43-latek został przetransportowany do szpitala. Dalsze czynności, takie jak przesłuchanie mężczyzny, będą prowadzone przez prokuraturę i zależą od stanu zdrowia podejrzanego - dodaje Kościuk.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić