aktualizacja 

Budanow: Putin może nie żyć. Nie pojawił się publicznie od 14 miesięcy

- Prawdziwy Putin nie pojawił się publicznie od 14 miesięcy, a właściwie może już nie żyć - powiedział szef wywiadu wojskowego (HUR) Ukrainy, Kyryło Budanow. Generał uważa, że publicznie pojawiają się już tylko sobowtóry prezydenta Rosji.

Budanow: Putin może nie żyć. Nie pojawił się publicznie od 14 miesięcy
Władimir Putin nie pokazuje się publicznie od ponad roku - tak twierdzi Kyryło Budanow. (PAP, PAP/EPA/MIKHAEL KLIMENTYEV/SPUTNIK/KREMLIN POOL)

Szef wywiadu wojskowego (HUR) Ukrainy generał Kyryło Budanow uważa, że prawdziwy Władimir Putin nie pojawił się publicznie już od 14 miesięcy. We wszystkich spotkaniach i wystąpieniach uczestniczyli rzekomo zmiennicy. Nie wiadomo dokładnie ilu ich jest.

Putin nie żyje?

Ten, którego wszyscy znali, był ostatnio widziany około 26 czerwca 2022 roku - powiedział w wywiadzie dla Crimea.Realities.

Zapytany przez prezenterkę Anżelikę Rudenko, czy Putin nie żyje, Budanow nie zaprzeczył, ale też nie potwierdził. Wyjaśnił, że powodów absencji prezydenta może być wiele. Jednak jedno jest pewne — prawdziwy Władimir Putin pozostaje w ukryciu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Atak na bazę lotniczą w Pskowie. Zdjęcia pokazują wszystko

Budanow nawiązał do niedawnego filmu, na którym widziano rosyjskiego prezydenta. Putin patrzył na zegarek na lewym nadgarstku, czym popełnił ogromny błąd. Prawdziwy Putin nosi zegarek tylko na prawym nadgarstku. Co więcej, przywódca zaczął w pewnym momencie bawić się zegarkiem, co również nie jest do niego podobne.

26 czerwca 2022 r. pojawiły się doniesienia, że ​​Putin w środku nocy pojechał na Kreml. Nastąpiło to bezpośrednio po rozmowach z przywódcą Białorusi Aleksandrem Łukaszenką. W mediach pojawiły się doniesienia, że zwołano wówczas nadzwyczajne spotkanie najwyższych urzędników.

Dmitrij Pieskow nie zaprzeczył nocnemu wypadowi na Kreml, ale wykluczył, żeby jego celem było odbycie kryzysowego spotkania. Zaprzeczył także jakoby Putin miał wydać natychmiastowe oświadczenie nadzwyczajne.

Kilka dni później, za pośrednictwem łącza wideo, Putin wziął udział w spotkaniu na szczycie grupy BRICS. Na ekranie pojawiła się jego twarz, ale zgromadzeni usłyszeli zmieniony głos. Wiele osób uważa, że był to sobowtór.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić