o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
ESO
|

Skandal w Sieniawie. Mieszkańcy donieśli policji na burmistrza Adama W.

152
Podziel się

Burmistrz Sieniawy (woj. podkarpackie) może mieć spore problemy. Do Sądu Rejonowego w Przeworsku wysłano wnioski z policji w Nisku o ukaranie Adama W. Włodarz miał kierować autem mimo, że jakiś czas temu stracił prawo jazdy. Adam W. został także wielokrotnie przyłapany bez maseczki w przestrzeni publicznej.

Skandal w Sieniawie. Mieszkańcy donieśli policji na burmistrza Adama W.
Burmistrz Sieniawy (woj. podkarpackie) Adam W. (Facebook)
bDUmIupx

Na początku marca br. do Sądu Rejonowego w Przeworsku trafiły liczne wnioski z policji w Nisku o ukaranie burmistrza Sieniawy. Jak informuje "Super Express" wnioski dotyczą 32 wykroczeń, których dopuścił się Adam W.

Jeden z mieszkańców powiatu przeworskiego zgłosił policji, że burmistrz Adam W. 28 razy nie założył maseczki zakrywającej usta i nos w przestrzeni publicznej. Co więcej aż 4 razy jeździł autem osobowym, pomimo zakazu. Burmistrzowi jakiś czas temu odebrano prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym.

bDUmIupz

Mieszkaniec powiatu wcześniej zgłaszał wykroczenia Adama W. policji w Przeworsku, jednak ta ze względu na zajmowane przez Adama W. stanowisko, wyłączyła się ze sprawy. Dlatego została ona skierowana do sądu.

5 marca 2021 roku z Komendy Powiatowej Policji w Nisku wyszedł wniosek o ukaranie Adma W., który trafił do Sądu Rejonowego w Przeworsku. Chodziło o 32 wykroczenia. 28 z nich dotyczyło nie zasłaniania nosa i ust w przestrzeni publicznej, 4 prowadzenia samochodu bez wymaganych uprawnień, gdyż takowe zostały czasowo odebrane wymienionemu mężczyźnie, za przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 50 km /h w terenie zabudowanym - mówi Anna Kowalik, Rzecznik Prasowy Policji w Nisku, cytowana przez "Super Express".

Nie wyznaczono jeszcze terminu procesu. "Z powodu choroby sędziego referenta wyznaczonego do prowadzenia tej sprawy nie wyznaczono jeszcze terminu rozpoczęcia procesu Adama W. " - tłumaczy Małgorzata Reizer, Rzecznik Prasowy Sądu Okręgowego w Przemyślu.("Super Express").

bDUmIupF
Zobacz także: Milanówek. Zamach na życie burmistrza? Mieszkańcy w to nie wierzą.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDUmIuqa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(152)
jaka
2 tyg. temu
kolejny, któremu wszystko wolno i wszystko sie należy.
bolek
2 tyg. temu
Z PISU I TAK ROBI
Kto zabroni
2 tyg. temu
Pan na włościach
bDUmIuqb
Maximus
2 tyg. temu
Podkarpacie i wszystko jasne. Wschodnie obyczaje prawo mają za nic. Najechali Warszawę i myślą, że tu też tak można. A Tu w mojej ukochanej Warszawie jest kultura a nie hurrrrrrra kto pierwszy ten lepszy.
Tom
2 tyg. temu
A ten gość pewnikiem z pisu jak z Podkarpacia?? Bo tym z pisu wszystko wolno, im wolno decydować o kobiecie, jej macicy o ciąży. To są takie chrześcijańskie judasze, wzór Polaka katolika.
Najnowsze komentarze (152)
oburzony
2 dni temu
Co to za tytuł? Nie rozumiem, czy skandalem jest to, że jeździł bez prawa jazdy, czy to, że mieszkańcy donieśli policji? Prawda jest natomiast taka, że komendacina miejscowej policji siedzi u niego w garści, bo żona nauczycielka w szkole, której organem prowadzącym jest właśnie burmistrz, więc... Choć okna komisariatu wychodzą na parking, gdzie burmistrz najczęściej parkuje nic nie widzieli nic nie słyszeli, zresztą jak zawsze gdy trzeba ukręcić łeb sprawom związanym z panem burmistrzem. Małomiasteczkowa patologia - prym wiedzie włodarz, komendant miejscowej policji i pleban, a na kolanach klęczą miejscowi urzędnicy i nauczyciele,tzn. miejscowa "ynteligencja", zresztą i prowincjonalna miejscowa prokuratura, bo zabawiała pewnego czasu w gospodarstwie agro pana burmistrza, więc pewnie co nieco się nagrało.Córcia weszła w buciki mamusi i ochronę pan burmistrz ma w dalszym ciągu zapewnioną. Obrzydliwe to co się dzieje, wszyscy widzą ale nikt nie reaguje, czyli polska normalność.
Nico
6 dni temu
całe podkarpacie, a szczególnie Sieniawa - dno
Nico
6 dni temu
Woś + proboszcz = "władza" w całej gminie. Ale to już KONIEC!!!! ( patrz też- sprawa fotowoltaiki na podkarpaciu!!)
Z Sieniawy
1 tyg. temu
Ale artykuł. Dziennikarz dostanie nagrodę Grand Press.
Franek
2 tyg. temu
Jednak nie jest i nie był z PIS-u. Bo gdyby był, to w tytule było by to ze 3 razy. Najwięcej wspólnego ma z PSL i PO. Trochę z różnym planktonem.
On bbbbbbb
2 tyg. temu
Woś nie będzie w PIS. Nie chcą szumowiny. Jest znany. Z czego?
Okjjjjjj&k
2 tyg. temu
Haja
Hahs
2 tyg. temu
Woś to zły człowoek. Wiem co mówię bo znam Go od lat. Złodziej i przestępca. Ale sieniawianom się podoba. Przykre.
bDUmIupT
dyzioparyzio
2 tyg. temu
Adam Woś lord Sieniawski
Grzegorz
2 tyg. temu
panie referencie nie przeciągaj pan sprawy tylko wyznacz pan zastepce bo jak tak dalej pójdzie to znowu sprawa sie bedzie ciągła przez 10 lat bądz pan człowiekiem .
Km..
2 tyg. temu
Ludzie obudzcie,się. Noszenie maseczek, za parę lat rak murowany.Zakwaszamy strasznie nasz organizm. On wie co robi, mądry gość..A wy się trujcie,własnym oddechem.. nie wiem za co Go karać..
członek z PiS...
2 tyg. temu
Był u proboszcza w parafii u spowiedzi i dał sporo na tace, a potem z zaświadczeniem od proboszcza że był u spowiedzi był na wizycie w PiS-ie u prezesa Kaczyńskiego gdzie dostał rozgrzeszenie za okres miniony. Teraz może od nowa oszukiwać, kraść i robić przekręty pod patronatem Prezesa PiS-u.
Rockkkk
2 tyg. temu
A ja chciałbym zapytać tego śledczego statystyka, skąd ma tak dokładne dane n/t. ile razy burmistrz nie zakrywał twarzy maseczką, czy też kiedy i gdzie poruszał się samochodem bez prawa jazdy. Czyżby w Sieniawie powstał jakiś nowy oddział służb zajmujących się społeczną inwigilacją, czy też przed szereg wystąpił jakiś miejscowy "uczciwy" obywatel, który w oku drugiej osoby dostrzega drzazgę, zaś we własnym "ślepiu" nie dostrzega belki?
Subiektywniak
2 tyg. temu
"Bolek", "Tom", "Mira" i inni - zamiast wylewać hejt, wystarczy sprawdzić. Ktoś wam płaci za te kłamstwa? To zatrudnijcie się w "soku z buraka". Tako rzecze wiki: "Należał do ZMW i ZSL[...]. W 1993 został wybrany na senatora III kadencji z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego [...] Przeszedł do Partii Ludowo-Demokratycznej[...] Później związany z Platformą Obywatelską"
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić