o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Robert Czykiel
|

Burza po wypowiedzi Filipa Chajzera w "Dzień Dobry TVN"

69
Podziel się

Filip Chajzer znowu przesadził? Niektórzy internauci uważają, że tak. Kontrowersje wzbudził jego komentarz podczas rozmowy z młodą parą.

Burza po wypowiedzi Filipa Chajzera w "Dzień Dobry TVN"
Filip Chajzer znowu wywołał burzę (Instagram)
bEIPlPCd

Filip Chajzer ma już na koncie kilka wpadek. Ostatnia była bardzo głośna. Prowadzący "Dzień Dobry TVN" naśladował osoby chore psychicznie i w trakcie programu udawał atak paniki. Błyskawicznie spadła na niego ogromna lawina krytyki.

Filip Chajzer znowu wywołał burzę

Prezenter telewizyjny znowu podpadł widzom. Burza wybuchła po czwartkowym programie "DDTVN", w którym pojawiła się młoda para. Zakochani zostali zapytani, czy planują mieć dzieci.

bEIPlPCf

Zakłopotani goście odpowiedzieli, że nie zawsze jest to proste. Wtedy Chajzer odbił piłeczkę i stwierdził, że "nie jest to też takie trudne". Miało być zabawnie, a zdaniem wielu, wyszło żenująco.

Zobacz także: Filip Chajzer: "Moja kariera to jedno wielkie zaskoczenie. Teraz spełniam kolejne marzenie"
bEIPlPCl

W sieci oburzyły się m.in. osoby, które od lat staraj się o dziecko, ale z różnych przyczyn jeszcze nie doczekały się potomków. Bezpłodność to jeden z coraz powszechniejszych problemów i dziwi takie bagatelizowanie sprawy przez Chajzera.

"Panie Filipie, może Pan pokaże, jak to wcale nie jest takie trudne zajść w ciążę i mieć dzieci? Hmm? Bo jakieś 20% par w Polsce sobie z tym nie może poradzić, a to przecież to takie proste" - pisze jedna z internautek.
"Brak słów... W dobie kiedy niepłodność jest dramatem tak wielu par i kiedy co raz więcej osób zwraca na to uwagę DDTVN i Pan Chajzer dalej promują żałosne, raniące pytania o dziecko jako coś normalnego. Zdziwiłby się Pan jak trudne może być doczekanie się dziecka. Brak słów po prostu na takie zachowanie" - dodaje kolejna.
bEIPlPCm

Negatywne komentarze posypały się na Instagramie. Wpisy można znaleźć zarówno na koncie Chajzera, programu śniadaniowego, ale także u Małgorzaty Ohme, która prowadziła program z Filipem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEIPlPCG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(69)
Lolo
rok temu
Nieistotne już co powiedział,ja tego gościa zawsze nie znosiłem,już sam jego wygląd taki jakby nie mógł się wypróżnić.
Korona
rok temu
Przez tą parę nie chce się oglądać tego programu. Beznadzieja.
Dejw
rok temu
Teraz to nic nie wolno powiedzieć ... chore czasy .
bEIPlPCH
wednesday
rok temu
Pewnie nigdy nie próbował...
Jrjrj
rok temu
Ma rację. Wkładasz i po sprawie.
Ala
rok temu
Ale delikatność....
Leosia
rok temu
Widocznie nie jest aż tak trudno słomie dostać prace w TVN!
Paulina
rok temu
Czytając komentarze, z łatwością można zauważyć pewną cechę wspólną polskiego społeczeństwa. Dla wielu osób tak prymitywne i impertynentne pytanie było żartem. Nawołują oni do nabrania dystansu. To pokazuje brak kultury osobistej, wykształcenia i obycia.Czyli klasyczny przykład statystycznego Polaka.
Dr who
rok temu
Ok może i powinien bardziej uważać na słowa, ale przecież widać było że to żart. Niedługo nic nie będzie można powiedzieć bo z każdej strony ktoś się będzie oburzał
obserwator
rok temu
Panie Chajzer,mam nadzieję że rodzice zrobili Pana z łatwością. Z drugiej strony patrząc na Pana i słuchają pańskich wypowiedzi mam coraz więcej wątpliwości.
Hans
rok temu
Co to za problem podejść 40 metrów do kosza? Czekam na atak że strony osób niepełnosprawnych.
Avalon
rok temu
Zygmunt Chajzer jako prezenter cechuje się ogładą i klasą. Jego synowi tego brakuje. Podejrzewam, że gdyby nie znane nazwisko i chamskie zachowania, to nikt by o nim nie usłyszał.
Misia
rok temu
Pokazujecie to co chcecie
bEIPlPCz
Misia
rok temu
Dla mnie jako dziennikarz człowiek beznadziejny i nie oglądam DDTVN z tą parą to samo mówi wiele osób w sanatorium,ale są inne programy i mniej reklam.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić