Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek zdradza kulisy. Miała jedną obawę

7

Niedawno Katarzyna Cichopek dołączyła do obsady "Pytania na śniadanie". W roli prowadzącej program zastąpiła Macademian Girl. Teraz aktorka opowiada, jak dostała się do śniadaniówki i jaka obawa jej towarzyszyła.

"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek zdradza kulisy. Miała jedną obawę
Katarzyna Cichopek zdradza kulisy pracy w "Pytaniu na śniadanie" (ONS)

Nie wszyscy są zadowoleni z tego, że Katarzyna Cichopek prowadzi "Pytanie na śniadanie". Pod adresem gwiazdy płyną zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze. Nie brakuje osób, które twierdzą, że rezygnacja z Macademian Girl była ogromnym błędem.

A jak w ogóle doszło do tego, że Cichopek związała się z tą śniadaniówką? Aktorka wyjawiła kulisy nawiązania współpracy z "Pnś" podczas rozmowy z portalem WP Kobieta.

Dostałam telefon i w sumie od razu się zgodziłam. To nie była trudna decyzja. Po pierwsze, w przeszłości miałam epizod z tzw. śniadaniówką w innej stacji telewizyjnej, a po drugie znam realia i ekipę "Pytania na Śniadanie", bo często pojawiałam się w roli gościa. Ucieszyła mnie ta propozycja - powiedziała Kasia Cichopek.

Czytaj także:

"Pytanie na śniadanie". Tego obawiała się Cichopek

Przed dołączeniem do obsady popularnej śniadaniówki aktorka znana głównie z "M jak miłość" obawiała się jednej rzeczy.

Obawiałam się jedynie tego, czy będę w stanie tak wcześnie wstawać - wyjawiła.

Zdradziła jednocześnie, jak wcześnie musi wstawać, by odpowiednio przygotować się do programu. - Wstaję o piątej rano, bo chcę mieć jeszcze chwilę dla siebie. Napić się w spokoju herbaty, zjeść małe śniadanie i przeczytać scenariusz. Wtedy cały dom śpi, więc mam komfortowe warunki - powiedziała, cytowana przez kobieta.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić