o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
SSŃ
|

Była 4 rano. Makabryczne odkrycie przy falochronie w Gdyni

31
Podziel się

Dramatyczne odkrycie w centrum Gdyni. Przy falochronie w wodzie znaleziono ciało mężczyzny. Służby próbują ustalić okoliczności jego śmierci.

Była 4 rano. Makabryczne odkrycie przy falochronie w Gdyni
Przy falochronie w Gdyni znaleziono ciało mężczyzny (Wikimedia Commons)
bEradZGt

W poniedziałek rano niedaleko plaży w centrum Gdyni dokonano makabrycznego odkrycia. Poinformował o nim jeden z czytelników portalu Trójmiasto.pl.

Ciało mężczyzny przy falochronie w Gdyni

Przy falochronie w wodzie unosiło się ciało mężczyzny. Jak na razie niewiele wiadomo na temat okoliczności zdarzenia.

bEradZGv

Gdyńscy funkcjonariusze policji potwierdzili otrzymanie zgłoszenia w tej sprawie. O znalezieniu zwłok w pobliżu falochronu dowiedzieli się około godziny 4 rano.

Na miejsce pojechała grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci pracowali pod nadzorem prokuratury. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich - powiedziała Jolanta Grunert z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni w rozmowie z Trójmiasto.pl.
bEradZGB
Osoba była wyciągnięta z wody przez strażaków i reanimowana. Do reanimacji po krótkim czasie dołączyło pogotowie. Reanimacja trwała chyba ponad godzinę - napisał czytelnik portalu.

Policja stara się teraz ustalić tożsamość mężczyzny, który nie miał przy sobie dokumentów. Przeprowadzona zostanie także sekcja zwłok, mająca na celu określenie dokładnej przyczyny zgonu - śleczy poinformowali Trójmiasto.pl.

Wstępnie u denata nie stwierdzono widocznych obrażeń ciała. Służby będą sprawdzać okoliczny monitoring z nadzieją na zrekonstruowanie przebiegu wydarzeń przed tragedią.

bEradZGC
Zobacz także: Bezpieczeństwo nad wodą. Na to szczególnie zwróć uwagę
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEradZGW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(31)
madzia
miesiąc temu
Skrzypawka?
DOSYC TEGO
miesiąc temu
SZCZYPAWKA TO NIEZNANA I NIEPRZEBADANA SUBSTANCJA. UWAZAJCIE SZCZYPAWKA TO NIEZNANA I NIEPRZEBADANA SUBSTANCJA. UWAZAJCIE SZCZYPAWKA TO NIEZNANA I NIEPRZEBADANA SUBSTANCJA. UWAZAJCIE SZCZYPAWKA TO NIEZNANA I NIEPRZEBADANA SUBSTANCJA. UWAZAJCIE SZCZYPAWKA TO NIEZNANA I NIEPRZEBADANA SUBSTANCJA. UWAZAJCIE SZCZYPAWKA TO NIEZNANA I NIEPRZEBADANA SUBSTANCJA. UWAZAJCIE SZCZYPAWKA TO NIEZNANA I NIEPRZEBADANA SUBSTANCJA. UWAZAJCIE SZCZYPAWKA TO NIEZNANA I NIEPRZEBADANA SUBSTANCJA. UWAZAJCIE SZCZYPAWKA TO NIEZNANA I NIEPRZEBADANA SUBSTANCJA. UWAZAJCIE SZCZYPAWKA TO NIEZNANA I NIEPRZEBADANA SUBSTANCJA. UWAZAJCIE SZCZYPAWKA TO NIEZNANA I NIEPRZEBADANA SUBSTANCJA. UWAZAJCIE SZCZYPAWKA TO NIEZNANA I NIEPRZEBADANA SUBSTANCJA. UWAZAJCIE SZCZYPAWKA TO NIEZNANA I NIEPRZEBADANA SUBSTANCJA. UWAZAJCIE SZCZYPAWKA TO NIEZNANA I NIEPRZEBADANA SUBSTANCJA. UWAZAJCIE SZCZYPAWKA TO NIEZNANA I NIEPRZEBADANA SUBSTANCJA. UWAZAJCIE SZCZYPAWKA TO NIEZNANA I NIEPRZEBADANA SUBSTANCJA. UWAZAJCIE
Szczery
miesiąc temu
Zapewne jeden z tegorocznych letnich topielców.
bEradZGX
Europa
miesiąc temu
Quo vadis.
stan umysłu p...
miesiąc temu
najpierw wypił butelkę wódki później wszedł do wody by się utopić to w polsce tradycja i dobry sposób na samobójstwo
Fan
miesiąc temu
Czytam: „Makabra w Gdyni”. Jako wierny czytacz pudła myśle: „znaleźli martwego ptaka”.
Bolo
miesiąc temu
woda na tory!
gosc
miesiąc temu
Hejt się wylewa w tych komentarzach, nikt ich tutaj nie moderuje, ja na miejscu rodziny to bym pozwała ten "portal". Zapraszam rodzinę denata do knacelarii - macie wygraną gwarantowaną.
Jola
miesiąc temu
Pewnie znaleźli go w betonowych butach, ale orzekną, że brak śladów udziału osób trzecich. Już taki jeden biedak kiedyś był odnaleziony w Trójmieście z płatkami chodnikowymi wokół nóg i powiedzieli że samobójstwo!
Analizator
miesiąc temu
A narty na nogach, choinka pod pachą nie zastanawiają?
ALEX
miesiąc temu
POLICJA W GDYNI ŚPI BRAK PATROLI NA BULWARZE I WOGULE CZEKAJĄ JAK IM PODDADZĄ POD NOS WSZYSTKO
4 rano
miesiąc temu
"Była 4 rano. Makabryczne odkrycie przy falochronie w Gdyni" Czyli to makabryczne odkrycie to wlasnie ta czwarta 4 rano? Czwarta rano znalezli przy falochronie?
Bolek
miesiąc temu
Wina Tuska!!! Tylko 26% przez to chce jego powrotu - zdrajcy narodu, targowiczanina, protektora Michała i Kasi oraz OLTEXPRESS, czy cholera wie jakich jeszcze linii lotniczych.
bEradZGP
Mariolka
miesiąc temu
Wiecej religii w Szkołach! Więcej Lokdownów! I ZERO nauki pływania!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić