o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Znaleziono zwłoki amerykańskiej studentki. Zginęła w trakcie pobytu w Rosji

30
Podziel się

Przez ostatnie dni Catherine Sero miała status zaginionej. Dziś wiadomo już, że obywatelka Stanów Zjednoczonych nie żyje. Studiująca w Rosji 34-latka wsiadła z nieznajomym do samochodu i to był ostatni raz, gdy bliscy mieli z nią kontakt.

Znaleziono zwłoki amerykańskiej studentki. Zginęła w trakcie pobytu w Rosji
Catherine Sero była obywatelką Stanów Zjednoczonych, która zdecydowała się na podjęcie studiów w Rosji. W chwili śmierci miała zaledwie 34 lata (Facebook)
bEpErQZN

Catherine Serou w przeszłości służyła w amerykańskiej piechocie morskiej. 34-latka podjęła w Rosji studia podyplomowe i była bliska ich ukończenia. Ostatni raz bliscy mieli z nią kontakt we wtorek 15 czerwca.

Ciało amerykańskiej studentki w rosyjskim lesie

Jak podaje portal NPR, w dniu zaginięcia Beccy Serou matka zmarłej odebrała od córki niepokojący sms. Catherine Serou poinformowała, że wsiadła do auta nieznajomego mężczyzny. Wyraziła również nadzieję, że nie okaże się on porywaczem.

Siedzę w samochodzie z nieznajomym. Mam nadzieję, że nie zostałam porwana – cytuje treść wiadomości NPR.
bEpErQZP
Zobacz także: Zobacz też: Policjanci wreszcie złapali zabójcę. Śledztwo trwało ponad 10 lat

Śledztwo w sprawie zaginięcia 34-latki powierzono funkcjonariuszom z miasta Niżny Nowogród na wschód od Moskwy. Po namierzeniu sygnału telefonu Amerykanki poszukiwano jej na zalesionym terenie. Sama Beccy Serou do końca wierzyła, że córce uda się przetrwać dzięki umiejętnościom wyniesionym z wojska.

bEpErQZV
Służyła w piechocie morskiej i zna techniki przetrwania – zapewniała Beccy Serou (NPR).

W toku śledztwa funkcjonariusze dotarli do ponad 40-letniego mężczyzny, który w przeszłości odbywał kary za nieznane przestępstwa. Miało to miejsce jeszcze przed odnalezieniem ciała studentki. Na razie jednak nie ujawniono, na czym polegał jego ewentualny związek ze śmiercią Amerykanki oraz za co dokładnie został skazany.

bEpErQZW

Rzecznik Ambasady Stanów Zjednoczonych w Moskwie zapewnił o wsparciu dla rodziny zmarłej. Ostatni znany materiał, na którym widać Catherine Serou żywą, pochodzi z miejskiego monitoringu. Widać na nim 34-latkę wyglądającą przez okno srebrnego auta. Istnieje teoria, że ze względu na pośpiech studentka zrezygnowała z czekania na taksówkę i pojechała autostopem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEpErRaq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(30)
tak
miesiąc temu
usa powstało na bazie ludobójstwa indian a współcześni amerykanie to ludobójcy irakijczyków syryjczyków libijczyków a polscy ludobójcy im w tym pomagają
Polo
miesiąc temu
już na Przełęczy Dyatlova ruskie mordowały studentów, ktoś powinien ją ostrzec
Igor
miesiąc temu
Obywatelka USA studiuje w Rosji to totalny odjazd. Ludziom naprawdę odbija ...!
bEpErRar
majormajor
miesiąc temu
Nie zaliczyła w tej piechocie morskiej zajęć terenowych? W biurze pracowała?
Arek
miesiąc temu
Potomkowie radzieckich ludobójców, rosjanie ludobójcy.
Nick
miesiąc temu
Co to za żołnierz brak uzbrojenia i przewagi liczebnej i nie ma o czym gadac
loop
miesiąc temu
Szczyt głupoty i nieodpowiedzialności wsiąść do samochodu nieznajomego. I to jeszcze w Rosji.Tłumaczyć ja może tylko chwilowa pomroczność ciemna.Niech spoczywa w spokoju.
zastanawiając...
miesiąc temu
Niżny Nowogród to poligony rakietowe, amerykańska piechota morska, nieznany samochód, nieznany mężczyzna, nieznane przestępstwa...
robo
miesiąc temu
była szpiegiem i Putin ją zabił
Młoda
miesiąc temu
Ona szpiegowała a GRU zrobiło swoje. Tyle w temacie
OCHRONIARZ
miesiąc temu
PO CO WSIADŁA I TO W ROSJI? = Catherine Serou poinformowała, że wsiadła do auta nieznajomego mężczyzny. Wyraziła również nadzieję, że nie okaże się on porywaczem.
wołyń
miesiąc temu
na wołyniu fajnie było kiedy Lacha rzneli piłą
pucz
miesiąc temu
a wam pszeki jak się tak podobał pucz w kijowie zwany euromajdanem to zróbcie sobie pucz u siebie w polsce i przy okazji wojnę domową a poza tym za waszą postawę i tak przy okazji która kiedyś będzie dostaniecie bardzo mocno w morde Na pohybel polakom
bEpErRaj
usa
miesiąc temu
a w tej nie dzikiej ameryce jeszcze nigdy od 1776 roku nie było strzelaniny
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić