Była w ciąży jako 16-latka. Nie żyje gwiazda głośnego reality show

28

W wieku 26 lat zmarła Jordan Cashmyer. To młoda gwiazda amerykańskiego reality show. Smutną informację o zgonie kobiety przekazała na Facebooku jej matka. Przyczyna na razie nie jest znana.

Była w ciąży jako 16-latka. Nie żyje gwiazda głośnego reality show
Jordan Cashmyer (Instagram, Jordan Cashmyer)

Cashmyer zyskała popularność dzięki udziałowi w reality show wyprodukowanemu przez telewizję MTV. Ekipa programu "16 and Pregnant" skrupulatnie zaprezentowała jej historię. Dowiedzieliśmy się, że jako nastolatka została bezdomną matką.

Jordan w mgnieniu oka zyskała sympatię fanów. Szczery uśmiech nastolatki przyciągał ludzi przed ekrany.

Odcinek o Jordan i jej chłopaku Dereku wyemitowano w 2014 roku. Dziewczyna często się uśmiechała, ale można ocenić, że to była dobra mina do złej gry. Jordan została wydziedziczona przez rodzinę, która nie była w stanie zaakceptować jej związku. Gdy Derek stracił natomiast pracę, para trafiła na ulicę.

Owocem tego związku było dziecko. Niestety, para nie przetrwała próby czasu. Później Jordan miała kolejne problemy. W 2017 roku aresztowano ją za posiadanie narkotyków.

Potem starała się wyjść na prostą. By zarobić trochę pieniędzy, zatrudniła się w klubie ze striptizem. W 2021 świętowała rok trzeźwości.

"Nasze serca są naprawdę złamane"

Ostatnio o Jordan Cashmyer nie było zbyt głośno. Teraz, gdy zmarła, media znów przypominają jej trudną historię.

O zgonie 26-latki poinformowała jej matka. "Wczoraj wieczorem otrzymałam telefon, którego żaden rodzic nigdy nie chce" - napisała na Facebooku.

Moja najstarsza ukochana córka Jordan odeszła, miała zaledwie 26 lat. Nasze serca są naprawdę złamane. Żaden rodzic nigdy nie powinien przechodzić przez utratę dziecka - dodała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić