aktualizacja 

Cała Polska zobaczyła, co zrobił. Komendant Główny Policji da mu nagrodę

271

Agresywny 44-latek awanturował się na deptaku w centrum Opola. Wyzywał, uderzał i zaczepiał spacerowiczów. Chuligana obezwładnił opolski policjant, który w czasie wolnym od służby spacerował po ulicy. Za swoją postawę funkcjonariusz zostanie nagrodzony przez Komendanta Głównego Policji.

Cała Polska zobaczyła, co zrobił. Komendant Główny Policji da mu nagrodę
Policjant szybko obezwładnił chuligana w Opolu (Policja)

Do zdarzenia doszło na głównym deptaku w centrum Opola. Pewien 44-latek wyzywał, uderzał i zaczepiał spacerowiczów. Wszystko nagrały kamery monitoringu, a nagranie szybko obiegło sieć.

44-latek wyzywał przechodniów, groził im, a nawet uderzał ich otwartą dłonią po twarzy i plecach. Dodatkowo wyrwał torbę z zakupami jednemu z nich, a następnie kopał nią w spacerujących ludzi - relacjonuje opolska policja.

Chuligańskie zachowanie 44-latka zauważył funkcjonariusz opolskiego Centralnego Biura Śledczego Policji, który był wówczas w czasie wolnym od służby. Policjant bez wahania podszedł do mężczyzny i obezwładnił go, uniemożliwiając mu dalsze zaczepki i prowokacje. Zatrzymany został przekazany w ręce opolskich wywiadowców.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nowy taryfikator. Policjant: uciec przed "SPEED" jest praktycznie niemożliwe

Jak ustalili policjanci mężczyzna miał na swoim koncie również uszkodzenie szyby w galerii handlowej, znajdującej się w centrum miasta. Rzucając kamieniami w witrynę sklepową, spowodował straty o wartości kilkuset złotych. Śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut, za który grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusz, który obezwładnił agresywnego mężczyznę zostanie nagrodzony przez Komendanta Głównego Policji. Nie podano jednak szczegółów na temat nagrody, jaką otrzyma policjant.

Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk nagrodzi policjanta CBŚ za postawę godną naśladowania i szybką reakcję na chuligańskie zachowanie poza godzinami służby - poinformowano w komunikacie policji.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić