Cham na drodze. Kierowcę z Zakopianki trudno nazwać inaczej

38

Ogromnym brakiem kultury na drodze "popisał się" kierowca jadący fordem po Zakopiance. Mężczyzna poganiał innego uczestnika ruchu, trąbiąc na niego i pokazując wulgarne gesty.

Cham na drodze. Kierowcę z Zakopianki trudno nazwać inaczej
Zachowanie kierowcy zarejestrowała kamera (YouTube, STOP CHAM)

Skandaliczna sytuacja miała miejsce 13 marca na Zakopiance. Około godziny 19:14 jeden z podróżujących nagrał rejestratorem jazdy chamskie zachowanie kierowcy forda oraz jadących z nim pasażerów. Grupa w niebezpieczny i bezczelny sposób sygnalizowała innym uczestnikom ruchu, że bardzo się śpieszy.

Materiał z Zakopianki został opublikowany na YouTube przez kanał STOP CHAM. Autor nagrania stosował się do przepisów ruchu drogowego, jadąc lewym pasem. Nagle pojawił się za nim osobowy ford, który sygnalizował swoją obecność mrugając już z daleka "długimi światłami". Zapewne kierowca oczekiwał, że wysyłając sygnał inne auta będą mu ustępować.

Kierowca Forda zachowywał się bardzo agresywnie. Trąbiąc poganiał autora nagrania, aby ten wyprzedził na przejściu dla pieszych jadącego prawym pasem ruchu peugeota. Mężczyzna zmuszał go w ten sposób do złamania przepisów ruchu drogowego. Po chwili zorientował się, że jest nagrywany, dlatego postanowił pokazać do obiektywu obraźliwy gest w postaci dwóch środkowych palców. Nagrywający przy pierwszej możliwej okazji ustąpił piratowi, który po raz kolejny użył sygnałów dźwiękowych jeszcze podczas manewru wyprzedzania.

Zobacz także: Kijów zostanie oblężony? Gen. Pacek tłumaczy strategię armii rosyjskiej
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić