Chaos w Korei Północnej. Żołnierze otoczyli samochód

442

Dantejskie sceny po ceremonii z udziałem Kim Dzong Una. Tłum żołnierzy otoczył samochód, którym poruszał się przywódca Korei Północnej. Sporym wyczynem było odpędzenie ich od pojazdu.

Chaos w Korei Północnej. Żołnierze otoczyli samochód
Wszyscy chcieli zobaczyć Kim Dzong Una (Twitter)

Internet obiega nagranie ukazujące chaotyczne wydarzenia, które rozegrały się w Korei Północnej. Na krótkim filmiku widzimy, jak żołnierze oblegają samochód, w którym znajduje się Kim Dzong Un.

Te dantejskie sceny miały miejsce w piątek. Doszło do nich krótko po ceremonii na placu, na którym powstaje farma warzywna.

Kim Dzong Un próbował odpędzić żołnierzy. Na niewiele jednak to się zdawało, byli strasznie uparci i nie chcieli odstępować wodza nawet na krok.

Wideo, które zamieścił w sieci Colin Zwirko z serwisu NK News, przedstawia po prostu wielki chaos. Nikt nie potrafił zapanować nad biegającymi żołnierzami.

Kim Dzong Un - sylwetka

Kim Dzong Un to dyktator rządzący Koreą Północną, jednym z najbardziej odizolowanych krajów świata. Jest trzecim synem Kim Dzong Ila, przywódcy KRLD w latach 1994-2011. Od 17 grudnia 2011 jest faktycznym przywódcą Korei Północnej. Ma 38 lat.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić