Chciał go tylko nagrać. Pająk zrobił coś przerażającego

41

Metui Tongatu wybrał się na wycieczkę quadem ze swoją córka i dwoma psami. W pewnym momencie zauważył, że po kierownicy pojazdu chodzi ogromny pająk. Postanowił zarejestrować go na nagraniu, jednak zwierzę zrobiło coś niespodziewanego i przerażającego.

Chciał go tylko nagrać. Pająk zrobił coś przerażającego
Internauta przeżył prawdziwe chwile grozy. Pająk, którego właśnie filmował, postanowił na niego skoczyć.

Do spotkania z wielkim pająkiem – według Daily Mail był to pająk myśliwski – doszło w północnej części australijskiego stanu Queensland. Metui Tongatu wybrał się z bliskimi na wycieczkę w ubiegłą niedzielę 28 marca.

Pająki w Australii. Internauta przeżył prawdziwe chwile grozy

Na widok pająka Metui Tongatu wyciągnął telefon, a następnie zaczął rejestrować jego drogę po kierownicy. Ten jednak nie zamierzał pozostać bierny i niespodziewanie wskoczył na mężczyznę, co również zostało uchwycone na filmie.

Mama wspinaczka pająka myśliwskiego po Australijczyku nie została już zarejestrowana. Internauta wpadł w wyraźną panikę i rozpaczliwie próbował zrzucić z siebie zwierzę tak, że telefon z kamerą zaczął się trząść, przy okazji nagrywając córkę właściciela quada oraz towarzyszące mu psy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Filmik ze zdarzenia został opublikowany na Instagramie. Materiał stał się tak głośny, że na jego temat zabrał głos dr Robert Raven, ekspert od pająków. Jak przyznał w rozmowie Daily Mail, wibracje tworzone przez silnik i opony skłaniają te zwierzęta do agresji, co miało miejsce właśnie w przypadku quada Metui Tongatu.

Zobacz także: Zobacz też: Połaskotał go w ucho. Mężczyzna zdjął słuchawki i oniemiał
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić