To nie scena z filmu. Gigantyczny potwór na ulicy

96

Handlarz natknął się na gigantycznego pająka myśliwego w Alice Springs w Australii. Zrobił zdjęcie i wrzucił na Facebooka, czym wywołał niemałe poruszenie. Post zdobył ponad 7500 komentarzy.

To nie scena z filmu. Gigantyczny potwór na ulicy
Ogromny ciężarny pająk myśliwski z Australii (Facebook)

Handlarz Joel Hogan wykonał zdjęcie ciężarnej samicy pająka myśliwego podczas pracy na zestawie świateł ulicznych w Alice Springs, na północy Australii. Użytkownicy Facebooka spekulowali, jakim gatunkiem był pająk ze względu na jego duży rozmiar.

Zdjęcie gigantycznego pająka myśliwego spoczywającego na światłach spowodowało, że tysiące serc biło w mediach społecznościowych - skomentowano je ponad 7,5 tysiąca razy. Rozpisały się o nim media na całym świecie.

Na zdjęciu można zobaczyć jak ogromny pająk przyczepia się do przewodów sygnalizacji świetlnej, prawdopodobnie trzymając woreczek z jajami pod swoim ciałem aby chronić swoje młode.

Gdybyś próbował uderzyć tego pająka gazetą, prawdopodobnie złapałby ją i oddał ci - pisze jeden z użytkowników
Można by to osiodłać i jeździć w pucharze - żartował inny
To cholerny mały pies - wtórował jeszcze jeden komentujący

Z pewnością jest to nie lada okaz. Mówi się, że ten, kto w dzień zobaczy pająka będzie miał szczęście i czeka go dobrobyt. Cóż, jeśli wierzyć temu przesądowi to australijski handlarz powinien w takim razie wkrótce wygrć główną nagrodę w loterii.

Zobacz także: Australijski pająk porwany przez ptaka
Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić