aktualizacja 

Chciał odebrać zaległą wypłatę. Polak zastrzelony we Francji

223

39-letni Jakub wyjechał do Francji do pracy w warsztacie samochodowym. W ostatnim czasie popadł w konflikt ze swoim szefem, ponieważ ten spóźniał się z wypłatami. Kiedy na początku czerwca Polak udał się po swoje pieniądze, został postrzelony z broni myśliwskiej. Zmarł kilka godzin później w szpitalu. Zostawił żonę i 10-letnią córkę.

Chciał odebrać zaległą wypłatę. Polak zastrzelony we Francji
Myśleli, że drzemie na siedzeniu obok. Był martwy (Pixabay)

Ofiarą morderstwa jest 39-letni Jakub, mieszkaniec Górki Duchownej pod Lesznem (woj. wielkopolskie). Polak ponad trzy lata temu zatrudnił się w warsztacie mechanicznym w Tain l'Hermitage w regionie Owernia-Rodan-Alpy. Pracował jako lakiernik samochodowy.

Polak zastrzelony przez szefa

W nocy z czwartku 8 czerwca na piątek 9 czerwca został postrzelony przez swojego szefa. Jak przekazuje francelive.fr, 39-latek chciał odebrać zaległą wypłatę.

39-letni Polak został zastrzelony w nocy z czwartku na piątek w Tain-l'Hermitage na południu Francji w wyniku konfliktu z domniemanym sprawcą - poinformowała w prokuratura z Valence.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Cmentarzysko rosyjskiego sprzętu. Trofea wystawione w Kijowie

Polak nie zginął na miejscu. Z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się go uratować. Jakub zmarł kilka godzin później.

Oskarżony, lat 26, został umieszczony w areszcie. Na pierwszych etapach śledztwa śledztwa ustalono, że między oskarżonym a ofiarą doszło do konfliktu — dodała prokuratura.

Prokuratura podejrzewa, że morderstwo mogło zostać wcześniej zaplanowane. Tego dnia kamery z monitoringu zostały wyłączone, a 26-letni oskarżony miał przy sobie broń myśliwską.

Ciało Polaka wciąż jest we Francji. Główny podejrzany był już wcześniej znany policji. Śledztwo w sprawie zabójstwa prowadzi grupa Romans-sur-Isère.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić