Chcieli zrobić zdjęcie weselne. Goście osłupieli

51

Użytkownik TikToka uchwycił nietypowy moment podczas wesela. Fotograf weselny podczas robienia wspólnego zdjęcia z gośćmi nazwał pannę młodą imieniem... byłej dziewczyny narzeczonego. Goście początkowo nie wiedzieli jak zareagować, na szczęście świeżo upieczona żona tylko się zaśmiała.

Chcieli zrobić zdjęcie weselne. Goście osłupieli
Groźny błąd fotografa ślubnego wywołuje oburzenie panny młodej (TikTok)

Do zdarzenia doszło podczas jednego z wesel w Stanach Zjednoczonych. Użytkownik TikToka John Pattyson udostępnił filmik, na którym widać, jak państwo młodzi pozują razem z gośćmi do zdjęć weselnych. Słychać też głos fotografki, która w pewnym momencie uprzedza wszystkich, że za chwilę zrobi zdjęcie.

"Raz, dwa, trzy - Taylor - popatrz na swojego męża!" - mówi fotografka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że narzeczona ma na imię Katelyn. Goście byli zaskoczeni takim błędem fotografa, ponieważ Taylor - to imię byłej dziewczyny pana młodego.

Przejęzyczyła się po raz kolejny

Szczególnie niezręcznie wyglądała ta sytuacja wtedy, kiedy fotograf przejęzyczyła się po raz drugi i nazwała świeżo upieczoną żonę Corey - imieniem innej już byłej dziewczyny narzeczonego.

"Państwo młodzi" - po prostu powiedz "państwo młodzi"! - powiedziała Katelyn ze śmiechem.

Jak powiedziała Newsweekowi panna młoda, incydent ją oczywiście zaskoczył, ale zapomniała o nim, zanim nie zrobiła się znana na TikToku. "Na początku myślałam: "Czy ona naprawdę właśnie powiedziała to imię? Ze wszystkich imion, które mogła wybrać!" Po prostu się zaśmiałam" – wspomina żona.

"Byłbym bardzo wściekły"

Komentatorzy pod filmikiem mają różne poglądy na temat zdarzenia. Niektórzy postrzegają ten błąd jako ogromne faux-pas.

"Gdyby to mi się przydarzyło, byłbym baaardzo wściekły przez cały ślub" – powiedział jeden z użytkowników. "Dosłownie wyszedłbym" – napisał inny. "Chyba mógłbym nawet odwołać po czymś takim ślub" — odpowiedział trzeci.

2,5 mln wyświetleń

Inni byli współczujący. "Wszyscy wiecie, że fotografowie ślubni chodzą na kilka ślubów w ciągu dnia lub tygodnia. Każdy może się przejęzyczyć" – napisał jeden z użytkowników.

"Jako fotograf cały czas nazywam ludzi niewłaściwym imieniem. Umarłbym, gdyby to zdarzyło się ze mną" – powiedział inny. Są i przyjemne strony - nagranie z tego wesela szybko zrobiło się hitem w sieci. Dotychczas piękne obrazki z wesela Katelyn obejrzało już 2,5 mln osób.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić