o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Karolina Woźniak
|

Chełm. Napadli na staruszkę w jej własnym domu. Bili i dusili 90-latkę

13
Podziel się

Dwóch mężczyzn 21 lipca 2019 roku napadło na 90-letnią kobietę, która była we własnym domu. 37-latek i o rok starszy kolega przez kilka miesięcy obserwowali kobietę. Chcieli się upewnić, że tej wybranej nocy kobieta będzie sama.

Mężczyźni zostali zatrzymani w związku z napadem na 90-letnią kobietę, który miał miejsce w lipcu ubiegłego roku. Grozi im 12 lat więzienia.
Mężczyźni zostali zatrzymani w związku z napadem na 90-letnią kobietę, który miał miejsce w lipcu ubiegłego roku. Grozi im 12 lat więzienia. (KMP Chełm)
bECTFPQR

Mężczyźni bili i dusili 90-latkę zmuszając ją do oddania cennych przedmiotów. Pobitą kobietę znalazła córka, która chciała wybrać się z mamą do kościoła.. 90-latka opowiedziała dziecku co się stało. W akcie oskarżenia napisano, że napad został starannie zaplanowany.

Chełm. Napadli na staruszkę w jej własnym domu. Brutalnie pobili kobietę

Mężczyźni weszli w nocy - do domu dostali się przez balkon. Złodzieje plądrowali mieszkanie i wtedy obudziła się 90-latka. Napastnicy zaatakowali kobietę i zaczęli ją bić. Jeden z nich zadawał ciosy, a drugi zachęcał do znęcania się nad nią.

bECTFPQT

Brutalni złodzieje ukradli telefon komórkowy, obrączkę i portfel. Następnego dnia rano starszakobieta trafiła do szpitala. Do napadu doszło w niedzielę, a już w czwartek mężczyźni zostali złapani przez policję. Mężczyźni chcieli wypłacić z pieniądze z bankomatu, ale nie znali PIN-u do skradzionej karty. Akt oskarżenia trafił do sądu w Chełmie - grozi do 12 lat więzienia.

Napastnicy nie posiadali stałego miejsca zamieszkania i byli bezrobotni. Jak się okazało, to nie był ich pierwszy konflikt z prawem 37-latek ma już na koncie rozbój. Policjantom udało się odzyskać część skradzionych rzeczy.

Zobacz także: Poszukiwania 3,5 - letniego Kacperka z Nowogrodźca trwają. Dziennikarz Wirtualnej Polski nagrał film na miejscu

bECTFPQZ

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bECTFPRu
KOMENTARZE
(13)
Alan
7 miesięcy temu
Za taką napaść na bezbronną staruszkę powinni dostać minimum 30 lat odsiadki z ciężkimi robotami, konfiskatę mienia w całości, pozbawienie praw publicznych i obowiązek zapłaty pokrzywdzonej wysokiego odszkodowania.
EuPi
8 miesięcy temu
To z Miasta B. Mazurek, pewnie ich ona wypuści?
Goldengecko
rok temu
Cóż widać to nie ci zawodowcy którzy okradają metodą na wnuczka mają dokładne informacje kto ile ma na koncie i jak emeryt nie ma minimum 10k w Banku to go nie ruszają
bECTFPRv
Goldengecko
rok temu
Pinu nie wzieli co za noby
iwan
rok temu
a po co to trzymać ,jak maja po 37 lat to jeszcze jest szansa że kiedyś napadną na tych co ich sądzili tak nieskutecznie
zorro
rok temu
Panowie więźniowie chyba wiecie jak 3 razy dziennie uprzyjemniać im życie przez 12 lat, znęcali się nad 90 letnią bezbronną staruszką.
debilewon
rok temu
Za telefon komórkowy, obrączkę i portfel obserwowali babcię kilka miesięcy? Tu powinna być przymusowa eutanazja za przejaw czystej głupoty...
Www
rok temu
Mam nadzieje ze wiezniowie wiedza co robic.90letnia pani to Pani bezbronna jest jak dziecko.panowie do dziela.
Wr9
rok temu
"90 latka powiedziała swojemu dziecku".... Proszę Państwa, to dziecko to syn lub córka i też już ma wiek, to nie piszcie "dziecku"...
Gkop
rok temu
A cóż to za kombinacja genów wydała na świat takie coś?
msa
rok temu
12 lat wiezienia z 3 krotnym dziennym palowaniem i praca w kamieniolomach.
Natka
rok temu
Mój boże co za,kaktusy jak tak można !!!
FR1
rok temu
Kozaki.
bECTFPRn
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić