o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Chore na astmę 2-letnie dziecko wyrzucone z samolotu. Przez brak maseczki

14
Podziel się

Do wielkiego zamieszania doszło w Dallas na pokładzie samolotu linii American Airlines. Samolot zawrócił na lotnisko, a załoga wyrzuciła z pokładu 2-letnie dziecko, jego mamę i babcię. Chłopiec miał problem z prawidłowym założeniem maseczki. Jego mama wyjaśniała, że jest chory na astmę. Nie pomogło.

Chore na astmę 2-letnie dziecko wyrzucone z samolotu. Przez brak maseczki
2-latek chory na astmę wyrzucony z samolotu. Miał problem z maską
bEIFKJJx

Amanda Pendarvis i jej syn Waylon podróżowali w poniedziałek z Dallas do Kolorado. W pewnym momencie stewardesa zauważyła, że ​​dziecko ma problem z utrzymaniem maski na twarzy.

Przepraszam za opóźnienie, ale mamy do czynienia z podróżnym, który nie przestrzega przepisów - powiedziała stewardessa.
bEIFKJJz

Jak relacjonuje matka, oboje zostali wyproszeni w momencie, gdy jej syn miał akurat maskę założoną na twarz. Na nagraniu widać jednak, że dziecko się dusiło i bardzo płakało.

Mój syn ma astmę. Pokazaliśmy stewardessie negatywny testu na Covid, który miał robiony w niedzielę. Powiedziałam, że syn ma astmę i nigdy wcześniej nie nosił maseczki. Nie obchodziło ich to, że dziecko z astmą dosłownie hiperwentyluje - mówiła wściekła matka.

Przepisy są bezlitosne

Według aktualnych przepisów wszyscy pasażerowie transportu publicznego w USA w wieku co najmniej dwóch lat muszą nosić maskę. Wyjątek stanowią sytuacje, w których spożywa się jedzenie lub pije.

bEIFKJJF

Poza tym linia American Airlines zwalnia z obowiązku noszenia masek osoby, które mają zaświadczenie o niepełnosprawności. Wymagają jednak od pasażerów pokazania takiego dokumentu przed lotem. Podobno rodzina Pendarvisów go nie miała.

Do całej sprawy odniósł się Charles Leocha, prezes i współzałożyciel waszyngtońskiej grupy wsparcia konsumentów.

bEIFKJJG
Linie lotnicze, które nalegają, aby dwu i trzyletnie dzieci nosiły maski przez cały czas, zawsze będą miały problemy. Traktowanie dwulatka jak 30-latka jest głupie - powiedział.
Zobacz także: Opóźnienia na budowach. Inflacja uderza w wykonawców. Nastąpi fala bankructw?
bEIFKJKa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(14)
Yyyyy
4 tyg. temu
Ja bym ich oskarżyła o próbę morderstwa dziecka. Przepisy przepisy i tylko one są ważne... Durna stewardesa może tak ona niech se założy maskę na gębę i do tego worek foliowy ciekawe ja się durnej będzie oddychać. A tak swoją drogą dwulatki i maski haha
Xcc
4 tyg. temu
Takie sa efekty jak mamisia medrkuje insama odstawia sziecku z astma sterydy. Slychac ze dzieciak ma zaostrzenie powinien byc u lekarza a nie w samolocie. Matka parapetka.
Rezydent USA
4 tyg. temu
Na pewno to była portorykanka- stewardessa, bez serca, ale sumiennie wypełniająca chore przepisy. Ostatnio leciałam samolotem BlueJet z Californii do CT i taka tez była sumienna, że ciągle latała po tym samolocie i wypatrywała ludzi, którzy obsuwali maski, w tym ja też. Udusić się można w zamkniętym pojemniku przez 6 , czy 7 godzin,. Jak nie jesz posiłku , to zarażasz, ale jak już go spożywasz to wówczas zaraza śpi i nie nabawiasz się zakażenia. Głupota, głupota produkuje ludzi , którzy nie maja wiedzy, a znają tylko posłuszeństwo. Powinni tę stewardessę podać do sądu za postępowanie w stosunku do chorego dziecka i zwolnić z pracy. Dziecko, to najwyższe dobro, które należy chronić i pomagać.
bEIFKJKb
Smutne
4 tyg. temu
Nie mogę sluchac płaczu tego dziecka, serce mi pęka...Chory świat:(((
wojcek
4 tyg. temu
usa to jednak dziki kraj
Tom
4 tyg. temu
Maski ktore w niczym niepomagaja i mozna je nosic 1godz taka jest informacja z opakowania masek chirurgicznych
xxx
4 tyg. temu
Nie popieram ale rozumiem
The
4 tyg. temu
Najgorsze Amerykanskie linie lotnicze.
pepe
4 tyg. temu
Oczywiście stewardzi
pepe
4 tyg. temu
Sam chorowałem na astmę jak byłem młody. Współczuję mamie i dziecku powinni byli okazać trochę wyrozumiałości
Swojak
4 tyg. temu
Stewardessa pomyślała by troszkę ( chyba że przepisy są inne ) ,że to było dziecko które chorowalo na astmę i założenie maseczki powodowało u niego atak choroby
Wolf
4 tyg. temu
Powodzenia w utrzymaniu maseczki na twarzy 2 latka przez kilka godzin 😀
Izajasz Goldb...
4 tyg. temu
Ludzie ludziom zgotowali ten los. Sami na siebie ściągamy niewolę. Bez pożytecznyvh idiotów władze by takich rzeczy nie mogły robić.
bEIFKJJT
Szybko
4 tyg. temu
Mam nadzieję że te linie zbankrutuja
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić