Ciało 38-latka leżało na wiejskiej drodze. Są wyniki sekcji zwłok

29

Śledczy ujawnili wyniki wstępnej sekcji zwłok 38-latka, którego ciało znaleziono w Bornicach. Mężczyzna zmarł wskutek zatrzymania krążenia. Jego 21-letniemu znajomemu przedstawiono zarzuty, grożą mu 3 lata więzienia.

Ciało 38-latka leżało na wiejskiej drodze. Są wyniki sekcji zwłok
Ciało 38-latka leżało na wiejskiej drodze w Bornicach. Są wyniki sekcji zwłok (PAP)

Ciało 38-latka znaleziono na wiejskiej drodze w woj. warmińsko-mazurskim. W środę, niecały tydzień po śmierci mężczyzny, prokuratura ujawniła wyniki sekcji zwłok. Ustalono, że bezpośrednią przyczyną śmierci było zatrzymanie krążenia. To na razie niewiele mówi prokuraturze.

Czekamy na wyniki dalszych badań i opinię biegłego, która ma wskazać, co dokładnie było przyczyną zatrzymania krążenia - przekazał PAP prokurator rejonowy w Iławie Jan Wierzbicki.

Strasznego odkrycia dokonali w czwartek rano mieszkańcy Bornic. Ciało 38-latka leżało na drodze. Policja ustaliła, że poprzedniego wieczoru mężczyzna był na spotkaniu ze znajomymi. Był tak pijany, że nie mógł samodzielnie się poruszać, więc znajomy miał odprowadzić go bezpiecznie do domu.

Zostawił pijanego na drodze. 21-latkowi grozi więzienie

Zamiast tego z nieznanych przyczyn zostawił 38-latka na drodze. Śledczy chcą wiedzieć, czy zatrzymanie krążenia i śmierć nieszczęśnika były konsekwencją pozostawienia go na mrozie.

Niedługo po znalezieniu ciała 38-latka zatrzymano jego 21-letniego znajomego z gminy Susz. Przedstawiono mu zarzut nieudzielenia pomocy człowiekowi zagrożonemu utratą życia lub zdrowia, za co grozi do 3 lat więzienia.

Autor: DSM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić