Co oni wyprawiali?! Wstrząsające sceny na drodze

21

Do sieci trafił filmik przedstawiający dwójkę nierozważnych kierowców w USA. W pewnym momencie zaczęli się ścigać. Jeden z nich stracił panowanie nad kierownicą. Mogło dojść do tragedii, na szczęście jednak wszystko dobrze się skończyło.

Co oni wyprawiali?! Wstrząsające sceny na drodze
Nagranie z miejsca zdarzenia

Kamerka samochodowa jednego z kierowców zarejestrowała szalony rajd dwójki amerykańskich kierowców. Filmik z 27 stycznia br. trafił do sieci i wywołał burzę.

Na wideo widać jadącego lewym pasem forda raptora. Nagle podjeżdża do niego honda accord, a po chwili okazuje się, że samochody się ścigają.

Niestety, kierowca hondy zaczął coraz bardziej szaleć, zjeżdżać z pasa na pas i coraz mocniej naciskać pedał gazu. Po chwili zjeżdża na pobocze, żeby jeszcze bardziej przyspieszyć na zakręcie, aż wypada z trasy, uderza w skały i dachuje.

Internauci byli zniesmaczeni zachowaniem obu kierowców. Pod nagraniem znalazła się fala komentarzy.

Obaj kierowcy zasługują na to, aby się z nimi "rozprawić", te dwie istoty ludzkie są i zawsze będą stanowić zagrożenie dla innych normalnych ludzi, którzy mają nieszczęście dzielić z nimi drogę, nie można kogoś takiego zreformować. Samochód to broń, żaden z nich nie jest ani mniej, ani bardziej winny od drugiego. Obaj nigdy nie powinni w swoim życiu prowadzić innego pojazdu, nawet gokarta golfowego, i powinni być w tym celu powstrzymani wszelkimi niezbędnymi środkami - napisał jeden z komentujących.
Po prostu zjeżdżam, kiedy ludzie ścigają się za mną. Nie mam czasu na kłótnie o takie głupie rzeczy - pisał inny.

Jak widać, tamtym kierowcom nie brakowało brawury. Jak zdołał dowiedzieć się autor filmiku, kierowcy hondy nic poważnego się nie stało. Co nie oznacza, że mogło skończyć się tragedią.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić