Córka nie mogła znaleźć chłopaka. Niesamowite, co zrobiła jej matka

2

Chorująca na nowotwór Amerykanka postanowiła pomóc swojej samotnej córce znaleźć partnera. Dzięki niezwykłemu przebiegowi zdarzeń profil 30-latki z portalu randkowego został udostępniony na jednym z billboardów na Times Square w Nowym Jorku.

Córka nie mogła znaleźć chłopaka. Niesamowite, co zrobiła jej matka
Matka wpadła na niebywały pomysł (YouTube)

Niesamowitą historię przedstawiła amerykańska stacja telewizyjna CNN. Beth Davis ma nawrót choroby nowotworowej sprzed 16 lat. Niestety tym razem rak zaatakował również jej kości. 61-latka obawia się, że nie zostało już jej wiele czasu, dlatego postanowiła pomóc swojej 30-letniej córce Molly, która nadal jest singielką.

Za zgodą córki Beth założyła jej profil na Wingman. Aplikacja ta pozwala ludziom wkroczyć w rolę swatów swoich bliskich, czy przyjaciół. O niesamowitym przypadku zdesperowanej matki usłyszała założycielka Wingman. Tina Wilson postanowiła pomóc Molly w spełnieniu jej marzenia i dlatego zdecydowała się na niesamowity gest.

Dzięki współpracy Beth z Tiną fotografia Molly z opisem trafiła na Times Square. Odwiedzający Nowy Jork mogli oglądać zdjęcie 30-latki na billboardzie w jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc na całym świecie. Nietypową promocję zatytułowano "randkuj z moją córką". Na reklamie nie zabrakło również fotografii Beth, która była pomysłodawczynią całej inicjatywy.

Beth opowiedziała o swojej córce w rozmowie z CNN. Przyznała, że ta jest bardzo pozytywną osobą, która bardzo ograniczyła kontakty z innymi ludźmi ze względu na pandemię koronawirusa. Sama 30-latka nie ma nic przeciwko inicjatywie mamy, która postanowiła znaleźć dla niej wybranka.

Jest mądra i bardzo zabawna, uwielbia śmiać się z brzucha i nie traktuje siebie zbyt poważnie. Ciężko pracuje, ale zawsze stara się zrównoważyć to z zabawą i naprawdę to podziwiam - powiedziała Beth o Molly.
Zobacz także: Polityk PiS zaskakująco o Pegasusie. „Widać wyraźnie, że jest coś na rzeczy”
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić