Angelika Karpińska| 
aktualizacja 

Córka postawiła się Trumpowi? "Najgorsza decyzja, jaką mogła podjąć"

14

Źródła z Białego Domu informują, że Ivanka Trump planuje sprzeciwić się woli ojca i wziąć udział w inauguracji Joe Bidena 20 stycznia. Donald Trump uważa, że to "najgorsza decyzja, jaką mogła podjąć".

Córka postawiła się Trumpowi? "Najgorsza decyzja, jaką mogła podjąć"
Ivanka Trump sprzeciwia się ojcu (Getty Images)

Ivanka Trump planuje ponoć wziąć udział w inauguracji Joe Bidena 20 stycznia. Sądzi, że w ten sposób może uratować swoją aspirującą karierę polityczną i zyskać nowych sympatyków.

Ivanka martwi się, że jej obiecująca kariera polityczna jest zagrożona i robi wszystko, co w jej mocy, aby ocalić swoją reputację - powiedziało "Daily Mail" źródło z Białego Domu.

Ivanka Trump sprzeciwia się ojcu

Donald Trump jest ponoć rozczarowany decyzją córki. Twierdzi, że rodzina powinna trzymać się razem, a udział Ivanki w inauguracji będzie "najgorszą decyzją w jej życiu".

Powiedział, że to zniewaga, że chciałaby przyciągnąć oszustów, którzy próbują pozbawić go władzy. Prezydent powiedział córce, że jej obecność na inauguracji będzie kosztować ją tysiące zwolenników i będzie najgorszą decyzją, jaką kiedykolwiek podejmie - przekazał informator.

Ivanka Trump miała tłumaczyć, że ​​musi chronić własne aspiracje polityczne. Stwierdziła, że nie zamierza tego wszystkiego zepsuć, biorąc udział w rozpoczęciu kampanii jej ojca.

Pojawiają się doniesienia, że 20 stycznia Donald Trump ogłosi swój start w wyborach w 2024 r. Jednocześnie prezydent zapowiedział, że nie weźmie udziału w inauguracji Bidena.

Zobacz także: USA. Koniec prezydentury Donalda Trumpa. "Poważny problem dla PiS"

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić