Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
HNM
|

USA. Tragedia w Minnesocie. Nie żyje córka sędzi Sądu Najwyższego. Miała 21 lat

26
Podziel się:

Córka pary LGBT, szefowej kliniki "Allina Health" - dr Penny Wheeler, a także sędzi Sądu Najwyższego stanu Minnesota - Margaret Chutich, została znaleziona martwa na parkingu. Nie udało się jej uratować, pomimo podjęcia próby.

USA. Tragedia w Minnesocie. Nie żyje córka sędzi Sądu Najwyższego. Miała 21 lat
Olivia Chutich miała 21 lat. (Archiwum prywatne)

Nie żyje 21-letnia Olivia Chutich, córka dr Penny Wheeler i Margaret Chutich - sędzi Sądu Najwyższego, która, tak jak dr Wheeler, utożsamia się ze środowiskiem LGBT. Policja otrzymała zgłoszenie o 10 rano w piątek. Funkcjonariuszy wezwano do budynku stowarzyszenia Delta Delta Delta. Ciało znajdowało się w 300 bloku Ash Avenue.

Córka sędziego Sądu Najwyższego stanu Minnesota i dyrektor generalna Allina Health została znaleziona martwa na parkingu stowarzyszenia na Uniwersytecie Stanowym Iowa w piątek rano - podaje policja Ames, w rozmowie z FOX 9.

Rodzice Olivii opłakują jej stratę. W tej sprawie wydano komunikat, w którym poproszono o poszanowanie prywatności na czas żałoby.

Olivia była światłem naszego życia. Prosimy o prywatność, gdy opłakujemy tę niewyobrażalną stratę. Dziękuję - czytamy fragm. oświadczenia, cyt przez FOX 9.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(26)
Viki
rok temu
Na co zmarła nie napisali.W sumie nie dowiedzieliśmy się niczego konkretnego.
polio
rok temu
Tandetny artykuł .
verayher
rok temu
21 lat i już "dyrektor generalna"?
Inny Andrzej
rok temu
Jeszcze niedawno, psychologowie twierdzili, ze dziecko powinno mieć matkę i ojca, bo zapewnia to jego właściwy rozwój. Małżeństwom, w których były jakiekolwiek zastrzeżenia co do jednego z nich, nie przyznawano adopcji.
Bodzio
rok temu
Kiedyś mówiło się że "u Ruskich wszystko możliwe".. teraz to chyba będzie mówiło się o Ameryce. Dwie matki i ich córka ...hmm. Chociaż wiadomo o co chodzi, to może zabrakło słowa "adoptowana". No tak... poprawność polityczna. Jeszcze piszą słowo "córka", chociaż już nie długo nie będzie można tego pisać (przynajmniej w USA). Jest Projekt Nancy Pelosi żeby nie było matek i ojców tylko "rodzice"... Nie będzie córek i synów tylko "dzieci". Koniec świata?
???
rok temu
A która z tych dwóch była ojcem?.
654321@
rok temu
Czy ma to zwiazek z fałszerstwem wyborczym na Prezydenta USA?
zaba
rok temu
smutne...
--0
rok temu
może naciskali, żeby też była jak obie panie, a ona nie chciała..., nie wiadomo; ps przyczyn zgonu nie podali, bo to było samobójstwo
Metro66
rok temu
Dziecko podświadomie pragnie mieć ojca i matkę Nawet zły ojciec matka zawsze twoi rodzice .Nic tej siły nie rozerwie żadne utopijne marksizmy ideowe .
KLEMENS
rok temu
Dwie kobiety biologicznymi rodzicami? To jeszcze lepsza jazda jak partogeneza.
obserwator
rok temu
Rodzice ? To jakiś obłęd. Rodzice, to matka i ojciec. A dziewczyna popełniła samobójstwo, z powodu okoliczności.
???
rok temu
O co w tym artykule chodzi?
asf
rok temu
Czemu w artykule podano adres zdarzenia ("Ciało znajdowało się w 300 bloku Ash Avenue.") ale nie podano przyczyny zgonu? Co to wnosi do informacji?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić