aktualizacja 

Cud w Borodziance. Kot uratowany po skomplikowanej akcji

W mediach społecznościowych głośno zrobiło się o spektakularnej akcji ratunkowej w Borodziance. Z siódmego piętra zniszczonego budynku mieszkalnego udało się uratować kota.

Cud w Borodziance. Kot uratowany po skomplikowanej akcji
Kot został uratowany (Twitter, NEXTA)

Wojska Władimira Putina nie przestają ataków na Ukrainie. Jednym z miejsc, które doświadcza barbarzyńskiej siły okupanta jest położona w obwodzie kijowskim Borodzianka. Miejscowość została w dużym stopniu zrujnowana przez rosyjskie ataki rakietowe. Pod gruzami jednego z budynków ukraińscy żołnierze znaleźli ikonę.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

2 maja w Borodziance doszło do kolejnego cudu. Po przetrwaniu bombardowań przez ikonę wolontariuszom udało się uratować kota, który utknął na siódmym piętrze zbombardowanego budynku. Media społecznościowe na całym świecie obiegła fotografia Ukraińca trzymającego przestraszone zwierzę na tle zniszczonego bloku mieszkalnego.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Udane akcje ratunkowe są dla Ukraińców światełkiem w tunelu i nadzieją na lepsze jutro. Wycieńczony kot został przetransportowany przez wolontariuszy do weterynarza, gdzie niezwłocznie udzielono mu pomocy. Na szczęście zwierzak nie doznał żadnych obrażeń, jednak był bardzo wygłodzony i spragniony. Na Twitterze pojawiło się wideo, na którym widać, jak zjada posiłek po uratowaniu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić