Cudowne ocalenie. Policjant złapał 5-latka, który wypadł z 3. piętra

48

Chłopiec był z rodzicami na imprezie zaręczynowej w egipskim mieście Asjut, około 200 kilometrów od Kairu. Nikt nawet nie zauważył, że wypadł z okna.

Cudowne ocalenie. Policjant złapał 5-latka, który wypadł z 3. piętra
(Youtube.com, moiegy)

Egipski policjant wykazał się przytomnością umysłu, która uratowała chłopca. Kiedy 5-latek spadał, Kameel Fathy Geed złapał dziecko, po czym razem przewrócili się na chodnik. Na szczęście i jeden, i drugi wyszli z tej dramatycznej sytuacji cało - informuje CBS News.

Dziecko wydostało się z mieszkania niezauważone przez rodziców. W najlepsze trwały zaręczyny, było gwarnie i tłoczno. Rodzice 5-letniego Ammara Motaza Abd El-Salama zorientowali się, co się wydarzyło, kiedy do mieszkania zapukali policjanci.

Byłam bardzo zaskoczona, kiedy przyszli i powiedzieli, że z tego lokalu wypadło dziecko - relacjonowała matka w egipskiej telewizji.

Nagranie z kamer monitoringu udostępnił minister spraw wewnętrznych. O uratowaniu chłopca zmagającego się z chorobą mózgu przez policjanta zrobiło się głośno w całym kraju. Rodzina, występując w telewizji, nie potrafiła znaleźć słów, by podziękować 45-letniemu funkcjonariuszowi.

Zobacz także: Zobacz także: Brawurowa akcja rosyjskiego policjanta

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić