o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
BA
|

Czego uczą się dzieci na lekcji religii? Wstrząsająca prezentacja

204
Podziel się

Na zdalnej lekcji religii w liceum w Limanowej ksiądz miał mówić o tym, że "homoseksualizm to choroba" oraz przedstawia sposoby na "jej leczenie". Dowodem tego mają być screeny z prezentacji księdza, które aktywiści zamieścili w sieci. Szkoła nie potwierdza autentyczności tych slajdów.

Czego uczą się dzieci na lekcji religii? Wstrząsająca prezentacja
Ksiądz miał mówić, że "homoseksualizm to choroba" (Facebook)
bEKbsuHV

Zdarzenie miało mieć miejsce w Limanowej (woj. małopolskie). Uczniowie I LO im. Władysława Orkana mieli otrzymać od księdza prezentację, w której duchowny nazywa homoseksualizm "chorobą" i opisuje sposoby na jej "leczenie". Miał też mówić o grzechach małżeńskich, do których należy m.in. antykoncepcja i sztuczne zapłodnienie.

Z prezentacji wynika, że "homoseksualizm jest chorobą". Stosunki te są "grzeszne", ponieważ wykluczają prokreację. Zdaniem autora slajdów, "sama natura pokazuje, że dwie osoby tej samej płci nie pasują do siebie". Do przyczyn homoseksualizmu w prezentacji zalicza się m.in. zaburzenie hormonalne matki w czasie ciąży lub "uwiedzenie przez dorosłego homoseksualistę".

bEKbsuHX
bEKbsuId

Antykoncepcja jest "małżeńskim grzechem"

Jednym z grzechów, według autora, jest stosowanie środków antykoncepcyjnych, ponieważ jest to "sztuczne i wbrew naturze". Ksiądz, który rzekomo stworzył tę prezentację, grzechem nazywa też sztuczne zapłodnienie, instytucje matki zastępczej oraz zmuszanie do współżycia.

bEKbsuIe

Slajdy z prezentacji, którą miał stworzyć ksiądz, udostępniła aktywistka Klaudia Szubert. Pisze, że screeny wysłał jej jeden z uczniów, który uczęszcza na lekcję religii w tym limanowskim liceum. Aktywistka zwróciła się do szkoły.

Przedstawiciele placówki edukacyjnej powiedzieli, że wyjaśniają sprawę i nie podali na razie żadnych szczegółów. Placówka nie potwierdza autentyczności tej prezentacji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKbsuIy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(204)
Irgfjh
4 miesiące temu
Co wstrząsającego jest w nazywaniu rzeczy po imieniu?
Maria
6 miesięcy temu
Powinno się podzielić ziemie polskie na tych którzy są prawdziwymi Polakami i na żydów lewicy
Adam 7921
6 miesięcy temu
W końcu ktoś powiedział prawdę
bEKbsuIz
Nick
6 miesięcy temu
We współczesnych czasach lewica jest tak oderwana od tradycji i wartości, ze wydaje im się, że napisał on nieprawdę. Obejrzyjcie sobie Chłopów, wstyd, ze Polska wygląda teraz jak wyjałowiona ziemia. Zobaczycie jak przyjdą tu muzłumanie co z tymi gejami się stanie.
Anonim09922
6 miesięcy temu
Tak powinno się leczyć homoseksualizm, dlatego, że przestano jest go tak dużo.
Marek
6 miesięcy temu
Homoseksualizm to choroba
Karolina
6 miesięcy temu
Uważam, że miał rację
jshs
6 miesięcy temu
zgadzam się z nim
jshs
6 miesięcy temu
miał racje
Prawda
6 miesięcy temu
Każde odstępstwo od wyznaczonego przez naturę modelu głównego osobnika gatunku ludzkiego spełniającego wszystkie wymagania w zakresie zapewnienia przetrwania gatunku nazywamy chorobą. Model definiujemy w kategorii psychicznej i fizycznej. 1. Osobnik posiadający zdrowie fizyczne według norm umożliwiające przeżycie w pełnej sprawności fizycznej do wieku określonego jako średnia życia gatunku oraz spłodzenia zdrowego potomstwa w tym również jego wychowania. 2. Osobnik posiadający zdrowie psychiczne uzmożliwające samodzielne radzenie sobie w społeczeństwie, wchodzenie w realcje z osobnikami przeciwnej płci w celu spłodzenia potomstwa oraz umiejętność jego wychowania.
Jgf
6 miesięcy temu
Ależ ja to samo (prawie) mowilem moim dzieciom z tym ze homoseksualizm nazwałem zbrodnią ktorą należy surowo karać
666
6 miesięcy temu
Kiedyś było jakby fajniej ...
Grzenkowicz T...
6 miesięcy temu
To dlaczego wśród stsnu kapłańskiego tylu chorych na homoseksualizm?
bEKbsuIr
_fds_
6 miesięcy temu
To nie ksiądz to powiedział tylko mówi to Bóg.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić