o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Jan Manicki
|

Czołowe zderzenie szkolnego autobusu. Jedna osoba nie żyje, 3 dzieci są ranne

22
Podziel się

W pobliżu miejscowości Łubiane w woj. podlaskim doszło do wypadku z udziałem szkolnego autobusu. Zderzył się z samochodem osobowym. Jedna osoba zginęła, cztery trafiły do szpitala z poważnymi obrażeniami.

Czołowe zderzenie szkolnego autobusu. Jedna osoba nie żyje, 3 dzieci są ranne
(Policja)
bDyFGVed

Do tragedii doszło na drodze krajowej nr 61 koło miejscowości Łubiane na Podlasiu. Kierujący samochodem osobowym zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo ze szkolnym autobusem. W pojeździe znajdowało się 9 dzieci.

Kierowca auta osobowego zginął na miejscu. Ranny został pasażer osobówki oraz 3 dzieci przewożonych autobusem. Wiozący je kierowca był trzeźwy.

bDyFGVef

Czołowe zderzenie szkolnego autobusu

Droga krajowa nr 61 jest zablokowana. Jak poinformowali drogowcy, utrudnienia w ruchu mają potrwać maksymalnie 3 godziny. Dla wszystkich kierowców policja zaplanowała tymczasowe objazdy.

bDyFGVel
bDyFGVeG
KOMENTARZE
(22)
Lola
4 miesiące temu
“3 dzieci sa ranne”? Chyba “Troje dzieci JEST rannych”
Szklanka
4 miesiące temu
Dlaczego piszecie o tym, że kierowca autobusu był trzeźwy, przecież to nie on był sprawcą wypadku, napiszcie jeszcze że dzieci były trzeźwe.
Hornet
4 miesiące temu
To efekt zamykania lokalnych szkół i wożenie dzieci tam i z powrotem po niebezpiecznych drogach. Tego nie było od kiedy Polska istnieje !
bDyFGVeH
ip123
4 miesiące temu
To na Podlasiu widzicie dzieci towarowym "busem" z oplandekowaną przyczepą towarową?. Kto Wam to dopuścił do takiego użytkowania?
Pozorovatel
4 miesiące temu
We wszystkich wiadomościach o wypadkach spotykam zdanie informujące o trzeźwości kierującego lub ofiary. Tak jakby trzeźwość maszynisty pociągu miała związek z najechaniem pieszego na torach lub tragicznym skutkiem uderzenia w głowę robotnika przy betoniarce przez cegłę spadającą z rusztowania. Chociaż brakuje opublikowanych danych statystycznych, to wydaje mi się że utrata panowania nad pojazdem na skutek upojenia alkoholowego jest zdarzeniem rzadkim.
Najnowsze komentarze (22)
Biedne dzieci
4 miesiące temu
Czy te dzieci jechaly tym samochodem ? To nie jest zaden autobus. Nie jest przystosowany do przewozu tylu osob.Kierowca jest odpowiedzialny za obrazenia dzieci.
aaa
4 miesiące temu
Zapewne wina Trzaskowskiego i Tuska :P
miron
4 miesiące temu
kierowca może miał koronowirusa bezobjawowo i może temu uderzył w autobus tak mogło być
Powód taki
4 miesiące temu
Teraz nasuwa się pytanie?? czy kierowca z osobówki chciał popełnić samobójstwo rozszerzone i poszedł na czołówkę, czy przyczyną tej tragedii był smartfon i sprawdzanie informacji na fac-booku ???? Bo to przecież w tej chwili to jest normalka!!!!!
Strażak
4 miesiące temu
Więcej nikogo nie skrzywdzi.
kierowca
4 miesiące temu
kierowcy nie patrzą co jest z przodu i jadą na trzeciego
Andrzej
4 miesiące temu
Zdjęcie jest od czapy, bo pokazuje dostawczaka z przyczepką. Szkoda, że nie pokazali ciężarówki - wywrotki. Pięknie ktoś kreuje wizerunek Podlasia. Głupota, czy działanie z premedytacją?
vacek
4 miesiące temu
Sobota - dzieci jechały do szkoły! Kto tam jest dyrektorem ?
bDyFGVez
vautrin
4 miesiące temu
Wyborcy Pisu?
sekretarzPZPR
4 miesiące temu
EGZAMINY NA PRAWO JAZDY W GMINACH POWINNI EGZAMINOWAĆ LUDZIE Z WOJEWÓDZTWA
miecio
4 miesiące temu
Tak się na Podlasiu modlą, ale chyba nieszczerze ,bo tragedia za tragedią.
jaś
4 miesiące temu
Ja cię! Kierowca wiozący dzieci był trzeźwy! Chory na coś, czy co?
Andżej.
4 miesiące temu
ten kraj schodzi na psy.
Jajaja
4 miesiące temu
A w tej przyczepie za busem to kto jechał nauczyciel😁. Drogi autorze artykułu jak już chcesz zabłysnąć efektownym zdjęciem to chociaż go wcześniej dokładniej obejrzyj żeby wpadki nie było bo wstyd.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić