Leon Malinowski| 
aktualizacja 

Daniel Martyniuk rozrabia. Znów głośno o synu gwiazdy disco polo

52

Daniel Martyniuk nie ma dobrej passy. Co rusz słyszy się o skandalach z jego udziałem. Ostatnio syn gwiazdy disco polo paradował bez maseczki, a do tego wdał się w kłótnię z nieznaną osobą.

Daniel Martyniuk rozrabia. Znów głośno o synu gwiazdy disco polo
Daniel Martyniuk znów łamie przepisy (Instagram @daniel.martyniuk89)

O Danielu Martyniuku wciąż jest głośno. Jakiś czas temu paradował po mieście bez maseczki. Otrzymał za to aż osiem mandatów, po 500 złotych każdy. Teraz znów został przyłapany bez okrycia twarzy. Na gorącym uczynku złapali go fotoreporterzy "Super Expressu".

Jak donosi Wirtualna Polska, ostatnio Martyniuk zamieścił w sieci niepokojące nagranie. Celebryta był na nim zapłakany. Jednocześnie rzucał w czyimś kierunku bardzo mocne słowa. Prawdopodobnie ich adresatem był właściciel pewnego sklepu, w którym Daniel robił akurat zakupy.

Tak traktujesz ludzi? Za kogo ty się uważasz, chłopie? Patrzcie, jak on traktuje innych ludzi. Wysyła swoich ludzi, bo np. nie lubi syna Zenka Martyniuka, którego trzeba zagazować, bo on jemu nie odpowiada - grzmiał Martyniuk.

Daniel Martyniuk przechodzi przez liczne perturbacje

Ostatnimi czasy w życiu Daniela Martyniuka dzieje się naprawdę sporo. Syn Zenka rozwiódł się z Eweliną, a sam wątek tego wydarzenia ciągnął się bardzo długo. Daniel natomiast zaliczał spore wpadki. Jeżeli coś się o nim mówiło, czy pisało, to głównie były to negatywne rzeczy.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić