Dantejskie sceny na meksykańskim lotnisku. Agresywna kobieta wpadła w szał

45

Do szokujących wydarzeń doszło na międzynarodowym lotnisku w Meksyku. Jedna z kobiet czekających na lot wstrząsnęła pracownikami obiektu i innymi pasażerami. W trakcie odprawy nie tylko zaczęła rzucać przedmiotami, lecz także wskoczyła na ladę stanowiska.

Dantejskie sceny na meksykańskim lotnisku. Agresywna kobieta wpadła w szał
Kobieta czekająca na lot zachowywała się w skandaliczny sposób. Wszyscy byli przerażeni (YouTube, New York Post)

Jak informuje New York Post, agresywna pasażerka miała lecieć jednym z samolotów linii Emirates. Jednak spóźniła się na samolot, ponieważ w trakcie odprawy okazało się, że jej paszport był nieważny.

Skandaliczne zachowanie pasażerki samolotu. Interweniowała ochrona

Gdy pasażerka została poinformowana, że ze swojej winy nie może wejść na pokład samolotu, wpadła w szał. Zaczęła krzyczeć na przedstawicieli personelu, a także próbowała atakować ich fizycznie.

Punktem kulminacyjnym ataku wściekłości niedoszłej klientki Emirates było wskoczenie przez nią na ladę punktu obsługi. Chwilę wcześniej ciskała w personel lotniska różnymi przedmiotami, w tym — ciężkimi walizkami oraz sprzętem elektronicznym.

Ostatecznie konieczna okazała się interwencja ochrony lotniska. Na miejsce zdarzenia wezwano także funkcjonariuszy policji. Głos w sprawie zabrał również rzecznik linii Emirates.

Możemy potwierdzić, że (...) przy stanowisku odprawy na międzynarodowym lotnisku w Meksyku doszło do incydentu, gdy pasażerka spóźniła się na stanowisko odprawy, podróżowała również z nieważnym paszportem. Klientce odmówiono wstępu do samolotu, a ona stała się agresywna i zaczęła fizycznie znęcać nad personelem naziemnym, więc konieczna okazała się interwencja ochrony lotniska i policji – potwierdza rzecznik Emirates w rozmowie z Fox News.

Dane agresywnej pasażerki samolotu nie zostały podane do wiadomości publicznej. Nie ujawniono też, jakie konsekwencje spotkały ją za fizyczne atakowanie pracowników lotniska oraz dewastowanie sprzętu, z którego korzystali.

Zobacz także: Zobacz też: Nietypowy rozładunek bagaży w Moskwie. Pasażerka wszystko nagrała
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić