Weronika wracała z operacji w Turcji. Koszmar w samolocie. Ponad 6 mln wyświetleń

35

Tiktokerka Weronika, występująca pod nickiem "polish_99", podzieliła się w sieci nietypową historią. Po operacji plastycznej w Turcji, kiedy była już w samolocie, pękły jej szwy. Przyczyną miało być ciśnienie, jakie panowało na pokładzie.

Weronika wracała z operacji w Turcji. Koszmar w samolocie. Ponad 6 mln wyświetleń
Kobieta o swoich przeżyciach opowiedziała w social mediach (TikTok, polish_99)

Opis wydarzeń, jakie rozegrały się na pokładzie samolotu, którym Weronika wracała do Wielkiej Brytanii, przyprawia o dreszcze.

Czułam ból za lewym uchem, moje ucho również bolało i pomyślałem: jak to możliwe? Wszystko naprawdę mnie bolało, poszłam do toalety i usłyszałam trzask - relacjonowała na swoim kanale na TikToku.

Dla Weroniki operacja plastyczna nie była niczym nowym. Kobieta już od jakiegoś czasu poddaje się takim zabiegom, aby osiągnąć wymarzony przez siebie wygląd Barbie. Zoperowano jej nos, nadano nowy kształt twarzy oraz całej sylwetce, która ma być odpowiednio wąska w talii, szeroka w biodrach i biuście.

Nowe nagranie Weroniki ma ponad 6 mln wyświetleń na TikToku. Kobieta stwierdziła w krótkim filmiku, że jej głowa "eksplodowała". Chodzi po prostu o szwy, które puściły w trakcie lotu.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

TikTokerka "zadedykowała" również jeden filmik chirurgowi, który przeprowadzał jej operację, za to, że nie wydał jej certyfikatu, który powinna okazać na lotnisku. Za jego brak kobieta musiała zapłacić 100 dolarów.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Jestem zagubiona, czy nie dostałaś od chirurga certyfikatu właśnie dlatego, że nie mogłaś jeszcze latać - spytała jedna z internautek.

Tiktokerka wyjaśniła, że lekarz dał jej certyfikat, tylko zapomniał o tym w czasie wizyty i podesłał dokument na maila, kiedy była już na lotnisku i wyłączyła telefon. Weronika dodaje, że na lotnisku obejrzeli ją lekarze i stwierdzili, że może lecieć.

Zaproszenie do Big Brothera

Nagranie z "eksplodującą głową" szybko stało się viralem i obiegło media.

Na swoim profilu na Instagramie Weronika pokazała wiadomość, w której znajdowało się zaproszenie do udziału w programie Big Brother. Problem w tym, że...sama nie miała pojęcia, jaki to program. Prosiła, żeby ktoś jej wyjaśnił, ponieważ nie jest Brytyjką i nie ogląda brytyjskiej telewizji. Tymczasem polska telewizja wyemitowała w sumie 7 sezonów tego programu, z czego ostatni w 2019 roku.

Zobacz także: Ewa Zawada o tym, czy inflacja dotyka tiktokerów
Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić