aktualizacja 

Dantejskie sceny w pociągu. 12-latka została zgwałcona w toalecie

618

Dramat nastolatki rozegrał się w toalecie pociągu regionalnego w okolicach Kaiserslautern w Nadrenii-Palatynacie w Niemczech. Sprawca zmusił ofiarę do czynności seksualnych, a po wszystkim uciekł, nieniepokojony przez nikogo. Konieczne były testy DNA.

Dantejskie sceny w pociągu. 12-latka została zgwałcona w toalecie
12-latka została napadnięta w pociągowej toalecie. Sprawca brutalnie ją wykorzystał (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images)

Rzecznik komendy policji w Zachodnim Palatynacie potwierdził, że do napaści na dziewczynkę doszło w ubiegłym tygodniu. Jak informuje niemieckojęzyczny portal Tag24, po skrzywdzeniu 12-latki sprawca zdołał uciec niezauważony.

Zgodnie z treścią zgłoszenia 29-letni mężczyzna miał w toalecie w pociągu dopuścić się na 12-latce czynności seksualnych. Najbardziej przeraża fakt, że napastnik zrealizował swój plan niezauważony i uciekł – mówił w rozmowie z Tag24 Rzecznik komendy policji w Zachodnim Palatynacie.

Została zgwałcona w toalecie pociągu. Sprawcę znaleziono dzięki DNA

W ramach zbierania materiału dowodowego z miejsca przestępstwa pobrano próbki DNA napastnika. Ruch okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ właśnie dzięki nim udało się zidentyfikować mężczyznę, który miał skrzywdzić dziewczynę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Dlaczego kobiety zostają policjantkami? Powodem często są rodzinne dramaty

Do zidentyfikowania napastnika doszło dwa dni po złożeniu przez 12-latkę zeznań. Podejrzanym o skrzywdzenie dziewczynki okazał się 29-latek – jego ślady DNA odpowiadały tym, które zabezpieczono na miejscu zdarzenia.

Niemieccy śledczy uznali, że 29-latek może uciec. W konsekwencji został wydany nakaz zatrzymania domniemanego krzywdziciela 12-latki, który do momentu procesu spędzi czas w areszcie. Sam podejrzany nie zabrał głosu na temat zarzutów, jakie mu postawiono.

Zarówno dane dziewczynki, jak i jej napastnika, nie zostały podane do wiadomości publicznej. Nie ujawniono również, kiedy dokładnie miało dojść do napaści na 12-latkę.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić