Próbował zgwałcić córkę kochanki. Straszna zemsta matki

172

36-letnia mieszkanka Indii odcięła genitalia swojego chłopaka po tym, jak ten próbował zgwałcić jej 14-letnią córkę. Kobieta powiedziała, że chciała dać partnerowi nauczkę i działała w samoobronie. "Na szczęście wróciłam do domu w samą porę i złapałam go na gorącym uczynku" - powiedziała lokalnym mediom

Próbował zgwałcić córkę kochanki. Straszna zemsta matki
Mężczyzna jest w ciężkim stanie. (Getty Images)

Do dramatycznych wydarzeń doszło w Lakhimpur stanie Uttar Pradesh w Indiach. 36-latka twierdzi, że przyłapała swojego 32-letniego partnera na próbie zgwałcenia jej 14-lateniej córki. Kobieta chwyciła za nóż i odcięła napastnikowi członka.

Zemściła się za gwałt

W lokalnych mediach tłumaczyła później, że działała w samoobronie i chciała dać partnerowi porządną nauczkę.

Pracowałam na farmie, kiedy doszło do incydentu.Na szczęście zdążyłam wrócić w samą porę. Nawet zaatakował mnie, gdy próbowałam ratować córkę, więc pobiegłam do kuchni po nóż i odcięłam jego intymne części, aby dać mu nauczkę. Nie żałuję tego, co zrobiłam - hardo powiedziała dziennikarzom.

Kobieta dodała, że mężczyzna próbował zaatakować także ją, dlatego zdecydowała się na tak drastyczny krok. 32-latek trafił do szpitala, a jego stan jest krytyczny. Jak wynika z oświadczenia komisariatu policji w Lakhimpur, zgodnie z obowiązującym prawem, mężczyzna usłyszy zarzut gwałtu na nieletniej. Kiedy wyjdzie ze szpitala trafi do aresztu.

36-latka była w związku z napastnikiem od dwóch lat. Para mieszkała w jednym domu. Nie wiadomo, czy kobieta usłyszy zarzuty. Śledztwo w tej sprawie nadal trwa.

Do podobnego zdarzenia doszło w ubiegłym roku w Brazylii. 36-latek z regionu Minas Gerais został "ukarany" przez chłopaka i kuzyna kobiety, którą próbował zgwałcić pod wpływem alkoholu. Mężczyźni odcięli napastnikowi członka oraz jądra, a później wyrzucili je świniom do zjedzenia. 36-latek przeszedł skomplikowaną operację.

Zobacz także: Miasto na Mazurach utarło nosa PiS. Unikalny program mieszkaniowy. "Zapraszam pana prezesa"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić