Aniela Siwek| 

Dantejskie sceny w samolocie. Pijani Brytyjczycy wszczęli bójkę

45

Dwaj pijani Brytyjczycy, którzy lecieli z Amsterdamu na Ibizę, wszczęli bójkę na pokładzie. Obaj mężczyźni pili wódkę w trakcie lotu i odmówili noszenia maseczek. Później urządzili prawdziwą burdę.

Dantejskie sceny w samolocie. Pijani Brytyjczycy wszczęli bójkę
Pasażerowie pobili się na pokładzie samolotu. (YouTube)

Do zdarzenia doszło na pokładzie samolotu lecącego z Amsterdamu na Ibizę. Jak informuje "The Independent" dwóch Brytyjczyków rozpętało bójkę, w którą włączyli się inni pasażerowie.

Pijani pasażerowie rozpętali bójkę

Brytyjczycy weszli na pokład pijani. Zaraz po starcie zaczęli dalej pić m.in. wódkę. Ponadto nie przestrzegali zasad, które obowiązują w samolotach i kategorycznie odmówili noszenia maseczek.

W trakcie lotu zaczęli słownie i fizycznie atakować innych pasażerów. W końcu doszło do bójki, w którą włączyło się kilku innych pasażerów. Całe zdarzenie zostało nagrane i udostępnione w Internecie.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: skandaliczne zachowanie koszykarza! Potraktował rywala brutalnie

Na nagraniu widać jak agresywni mężczyźni uderzają innych pasażerów. W końcu, z pomocą członków personelu, zostali obezwładnieni.

Z lotniska w Holandii mężczyźni trafili do aresztu. Obaj będą odpowiadać za napaść, a także za narażenie innych pasażerów na niebezpieczeństwo oraz brak maseczek.

Zobacz także: Fight kicks off at Ibiza-Amsterdam flight as passengers refuse to wear a mask. Airplane fight. KLM 😷

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić