o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Dominika Gwit w stroju kąpielowym. Zaskakujący komentarz męża

1
Podziel się

Dominika Gwit postanowiła wrócić do swoich letnich wojaży. Wrzuciła do sieci nagranie, podczas którego pływa na jednym z mazurskich jezior na różowym flamingu. Zaskakujący komentarz do nagrania podłożył jej mąż.

Dominika Gwit w stroju kąpielowym. Zaskakujący komentarz męża
Dominika Gwit wraca do letnich wojaży (Instagram)
bEsisEhx

Wygląda na to, że Dominika Gwit bardzo zatęskniła za urokami lata. Aktorka znana z "Galerianek" i "Przepisu na życie" zdecydowała się wrzucić do sieci krótkie nagranie z letniego wypadu na Mazury.

Na filmiku widać, jak Gwit pływa na flamingu po jeziorze. "Kochani, postanowiłam od rana rozsiać dobrą energię i posyłam wam moje wspomnienie z wakacji. Uwielbiamy z mężem robić sobie żarty. Poczucie humoru i dystans do siebie! Tylko to nas uratuje" - napisała pod zdjęciem.

bEsisEhz

Oryginalny komentarz męża Dominiki

Dość zaskakującą narrację zaserwował mąż Dominiki Gwit. Jak komentował żonę dryfującą na flamingu?

Oto obserwujemy w naturalnym środowisku przedziwnego mazurskiego stwora. Patrząc na niego z boku, trudno dociec, kto tu na kim płynie i kto kogo napędza. Jego ruchy zdają się cokolwiek niepokojące, wręcz obsceniczne, jednak cała ta sytuacja jest tylko czystą rozrywką. Czytała Krystyna Czubówna. Popatrzmy jeszcze chwilę na to majestatyczne zwierzę w jego naturalnym środowisku - żartował Wojciech Dunaszewski.
bEsisEhF

Na koniec trzy grosze dorzuciła od siebie Gwit. "Ja nie wiem, czy ja jestem za ciężka?" - dopytywała. Fani odebrali to nagranie bardzo pozytywnie. Nie kryli, że mocno ich rozbawiło.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEsisEia
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
Monika
9 miesięcy temu
????? O co chodzi.. O flaminga.. Wow taki różowy🥴🤣
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić