Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Dominika Gwit w stroju kąpielowym. Zaskakujący komentarz męża

1

Dominika Gwit postanowiła wrócić do swoich letnich wojaży. Wrzuciła do sieci nagranie, podczas którego pływa na jednym z mazurskich jezior na różowym flamingu. Zaskakujący komentarz do nagrania podłożył jej mąż.

Dominika Gwit w stroju kąpielowym. Zaskakujący komentarz męża
Dominika Gwit wraca do letnich wojaży (Instagram)

Wygląda na to, że Dominika Gwit bardzo zatęskniła za urokami lata. Aktorka znana z "Galerianek" i "Przepisu na życie" zdecydowała się wrzucić do sieci krótkie nagranie z letniego wypadu na Mazury.

Na filmiku widać, jak Gwit pływa na flamingu po jeziorze. "Kochani, postanowiłam od rana rozsiać dobrą energię i posyłam wam moje wspomnienie z wakacji. Uwielbiamy z mężem robić sobie żarty. Poczucie humoru i dystans do siebie! Tylko to nas uratuje" - napisała pod zdjęciem.

Oryginalny komentarz męża Dominiki

Dość zaskakującą narrację zaserwował mąż Dominiki Gwit. Jak komentował żonę dryfującą na flamingu?

Oto obserwujemy w naturalnym środowisku przedziwnego mazurskiego stwora. Patrząc na niego z boku, trudno dociec, kto tu na kim płynie i kto kogo napędza. Jego ruchy zdają się cokolwiek niepokojące, wręcz obsceniczne, jednak cała ta sytuacja jest tylko czystą rozrywką. Czytała Krystyna Czubówna. Popatrzmy jeszcze chwilę na to majestatyczne zwierzę w jego naturalnym środowisku - żartował Wojciech Dunaszewski.

Na koniec trzy grosze dorzuciła od siebie Gwit. "Ja nie wiem, czy ja jestem za ciężka?" - dopytywała. Fani odebrali to nagranie bardzo pozytywnie. Nie kryli, że mocno ich rozbawiło.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić