Robert Czykiel| 
aktualizacja 

Dominika Tajner ma koronawirusa. "Zaczęłam się dusić ze stresu"

5

Dominika Tajner to kolejna osoba ze świata celebrytów, która otrzymała pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Była żona Michała Wiśniewskiego zdradziła, jak przechodzi chorobę.

Dominika Tajner ma koronawirusa. "Zaczęłam się dusić ze stresu"
Dominika Tajner jest zakażona koronawirusem (ONS)

Każdego dnia kilkanaście tysięcy Polaków otrzymuje pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Druga fala epidemii uderzyła z wielką siłą. Chorują osoby starsze i młodsze. Nigdy nie wiadomo, jak będzie przebiegać zakażenie SARS-CoV2.

Dominika Tajner zakażona

Koronawirusa ma Dominika Tajner. Celebrytka potwierdziła to na Instagramie. Następnie zdradziła, że najtrudniejszy był moment, kiedy otrzymała wynik testu.

Gdy dzień później otrzymałam wynik, nogi się pode mną ugięły. Zaczęłam się dusić ze stresu, że wynik okazał się pozytywny - zdradza w portalu jastrzabpost.pl.
Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Aleksandra Rutkowska po hospitalizacji opowiada o zderzeniu się z polską służbą zdrowia

Na szczęście w przypadku byłej żony Michała Wiśniewskiego objawy są dość łagodne. Na kwarantannie jest już od tygodnia, ale najgorsze prawdopodobnie za nią.

Na początku zauważyłam, że kiepsko się czuję, miałam okropny, suchy kaszel, wszystko mnie bolało. Towarzyszyła mi także podwyższona temperatura, która dochodziła do 38 stopni. Od razu czułam, że coś jest nie tak. (...) a szczęście mam silny organizm i z większością objawów, jak kaszel czy podwyższona temperatura, poradziłam sobie dość szybko dzięki lekom - opowiada.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić