o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aldona Brauła
|

Donald Tusk znów wbija szpilę PiS. Jeszcze mocniej niż zwykle

69
Podziel się

Były premier i szef Rady Europejskiej Donald Tusk skomentował wydarzenia, jakie rozgrywają się ostatnio w Polsce. O polityce PiS wobec protestujących pisze krótko: "Kalifat Polska 2020".

Donald Tusk znów wbija szpilę PiS. Jeszcze mocniej niż zwykle
(ONS)
bDoDEQrp

W piątek 30 października największa w Warszawie odbyła się największa manifestacja w ramach Strajku Kobiet. Ulicami przeszedł marsz "Na Warszawę". W manifestacji wzięło udział, według różnych źródeł, od 100 do 150 tys. protestujących.

Wieczorem protest udał się pod dom Jarosława Kaczyńskiego prezesa Prawa i Sprawiedliwości na warszawskim Żoliborzu. Posesja była jednak bardzo mocno chroniona przez służby. Setki funkcjonariuszy zablokowało m.in. ulicę Mickiewicza, manifestacja musiała zostać na pobliskim plac Wilsona. Sytuację oraz działania polityków wobec protestujących skomentował Donald Tusk.

bDoDEQrr
Wódz, jego Partia i Kapłani. To ich bezpieczeństwa strzeże policja, to ich interesy są najwyższym państwowym priorytetem. Obywatele przed zarazą muszą bronić się sami. Kalifat Polska 2020 - napisał w sobotę na Twitterze Donald Tusk.
Zobacz także: Strajk Kobiet w Warszawie. Zamieszki na rondzie Dmowskiego

Donald Tusk komentuje sytuację w Polsce od kilkunastu dni. W czwartek na Twitterze zamieścił zdjęcie demonstrujących kobiet. Niosą one transparent z hasłem "Twój kot woli Tuska".

bDoDEQrx

Donald Tusk po raz kolejny szpilę prezesowi PiS. "OK, kot może zostać, ale reszta..." - napisał były premier. Wielokropek na końcu może nawiązywać do wulgaryzmu wykrzykiwanego podczas protestów.

bDoDEQrS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(69)
avatar
miesiąc temu
Czyściciele komentarzy wkroczyli do akcji !!!!!!!! a gdzie wolność wypowiedzi, nie jest zgodna z linią Sorosa?????????
Laubnaer
miesiąc temu
Uwaga! Komentarze kontrolowane!
avatar
miesiąc temu
Spieszcie sie czytać komentarze, tak szybko "odchodzą"!!!!!!!
bDoDEQrT
TęczowyLis
miesiąc temu
Donald ani z imienia ani z nazwiska nie jesteś i nie będziesz nigdy Polakiem. Jesteś na usługach obcego kraju. Taka prawda musi Cię boleć i nie daje spać po nocach. A twoje dzieci i wnuki będą się wstydzić za Ciebie do końca swojego życia.
Legion
miesiąc temu
Adolf kaczyński się nie ucieszy. San Escobar na niego czeka.
Najnowsze komentarze (69)
Kris
miesiąc temu
Nie wygrali wyborów to próbują strajkiem kobiet dwa miesiące wstecz gdyby te laski zapytał o aborcję były by zdecydowanie przeciw teraz za drobną opłatą strajkują
mała
miesiąc temu
Szanowny panie Tusk!Nie komentuj tego co się dzieje, oddaj nam nasze pieniądze z OFF-e.Taki mądry, grzeje cztery litery za miliony a nie wie co dla normalnego człowieka znaczy 100 złotych
~paolo
miesiąc temu
Podobno Donald jest inteligentny! Podobno-bo w istocie NIE!
ZK Wronki
miesiąc temu
A ja sie cieszę ze PiS buduje nowe więzienia
ewq
miesiąc temu
Pan Bóg wie co robi wybrał te kobiety żeby demonstrowały i pragnęły uśmiercenia własnych dzieci ,bo lepiej żeby ich łona nigdy nie wydały potomstwa bo są opętane i zdeprawowane . Kobiety które mają czystą duszę i serce i tak nie usuną dziecka nawet chorego . Pis popełnił błąd mam nadzieje że go naprawi i zmieni ustawę i więcej takich osób jak one na świat nie przyjdzie.
Uday
miesiąc temu
Tusk to może "szuja" ale realnie myślał o Polsce w niedalekiej przyszłości, która nastąpi niebawem. Oby to była pomyłka moja. Lepie ja niż wszyscy.
Ddd
miesiąc temu
Panie German wstydu waś oszczędź do pięt nie dorastasz panu KACZYŃSKIEMU niech żyję PIS
szef
miesiąc temu
wróci do Polski będzie siedział z Nowakiem i tyle w temacie
bDoDEQrL
999
miesiąc temu
Kim jest Kaczyński? W dziejach Polski nie było większej zakały, która niszczyła Polskę i skłócała ze sobą rodaków. Zagranicą już jesteśmy pośmiewiskiem, Naród, który wyzwolił się z komunizmu i był wzorem do naśladowania wprowadza go ponowie na swoich własnych zasadach niszcząc Sądy, Trybunały, media.
Lolo
miesiąc temu
Banditen
kwestia
miesiąc temu
czasu i te całe o2 zniknie z horyzontu Polskiej sceny
laska
miesiąc temu
sama prawda
???
miesiąc temu
Co on robi na wolności?
GORZKA PRAWDA
miesiąc temu
KOMENTARZE KONTROLOWANE!!!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić