Mąż sam wysłał jej zdjęcie. Zapomniał, że dowód zdrady widać w kadrze

201

Nagranie kobiety robi furorę w sieci. Przyłapała swojego męża na niewierności po tym, jak wysłał jej swoje zdjęcie. Dostrzegła na nim jeden szczegół, który wyraźnie świadczył o zdradzie. Internauci długo zastanawiali się, o co chodzi.

Mąż sam wysłał jej zdjęcie. Zapomniał, że dowód zdrady widać w kadrze
Kobieta przyłapała męża. (TikTok)

Kobieta zapytała internautów, co sądzą o jej podejrzeniach. Opublikowała na TikToku wideo, na którym pokazała zdjęcia swojego męża z hotelu. Jej mąż sam wysłał jej fotografie, aby pokazać, że wszystko u niego w porządku. Zapomniał jednak pozbyć się z kadru rzeczy, które zdradzały jego sekret.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Z podejrzeniami kobiety zgodzili się internauci na TikToku. Na zdjęciach z hotelowej łazienki zauważyli prostownicę leżącą przy zlewie. Ta zapewne nie należała do... krótkowłosego męża. Oprócz niej autorka nagrania dostrzegła damską torbę, która leżała na podłodze. Oliwy do ognia dodali jeszcze komentujący, którzy zwrócili uwagę na fakt, że mężczyzna nie miał założonej obrączki na palcu. Wideo w ciągu pięciu dni obejrzało niespełna 5 milionów osób.

Mąż próbował się tłumaczyć

Kobieta dodała na TikToka nagranie będące kontynuacją historii. Opowiedziała w nim, że mąż starał wytłumaczyć się jej ze zdjęć. Miał powiedzieć, że zdjęcia wykonał w pokoju kolegi, który ma dziewczynę. Żona jednak nie uwierzyła w jego tłumaczenia.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Prof. Horban: Istnieją realne szanse, że do września zaszczepimy wszystkich Polaków
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić